Naujausia "Pikaso" daina išblaškys užsitęsusį žiemos snaudulį

Naujausia "Pikaso" daina išblaškys užsitęsusį žiemos snaudulį

Orui pakvipus pavasariu grupė „Pikaso“ pristato naujausią savo dainą „Man reikia visko daugiau“, kuri išjudins net ir giliausiu žiemos miegu įmigusius gerbėjus. Vyrukai pateikia ir dar vieną staigmeną – pasikeitusį stilių.

Kūrinys „Man reikia visko daugiau“ gimė po nedidelės pertraukos ir tapo atsvara pastaruoju metu „Pikaso“ kurtoms lyriškoms dainoms, tokioms kaip, „Lengvai“ ar „Puolęs angelas“. Naujausias grupės kūrinys savyje saugo didžiulį energijos užtaisą ir pretenduoja tapti klubų ir įvairių vakarėlių playlistų karaliumi.

Gerbėjams pristatydami naują užvedančią dainą Haroldas, Tomas ir Rokas kartu nori visus pasveikinti ir su atėjusiu pavasariu. Juk tai metas, kai visko norisi daugiau, o būtent apie tai ir yra naujasis „Pikaso“ kūrinys.

Kartu su energinga daina „Man reikia visko daugiau“ grupės vaikinai pristato ir naujausią savo fotosesiją, kurioje „Pikaso“ gerbėjai pamatys ir kiek kitokį vyrukų įvaizdį. Fotosesija vyko ant vieno iš Klaipėdos viešbučių stogo, kur vaikinai nusimetė jiems įprastus drabužius.

„Šį kartą pabėgome nuo mums įprastų kostiumų. Jie ir mums patiems jau buvo kiek pabodę. Žinoma, tam tikroms progoms ar renginiams kostiumas yra būtinas, suteikia elegancijos ir vyriškumo. Tačiau esame jauni žmonės, todėl ir gerbėjams norėjome parodyti kiek kitokį, labiau pašėlusį savo stilių, kuris labiau atitinka ir naujausios dainos „Man reikia visko daugiau“ koncepciją“, – sakė „Pikaso“ vaikinai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder