„Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius pristato solinę dainą "Aš pažadu tau"

„Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius pristato solinę dainą "Aš pažadu tau"

Populiarios vaikinų grupės„Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius pristato savo naujausia dainą "Aš pažadu tau" skirtą tiems, kurie vis dar slepia savo jausmus kitam žmogui.

„Daina, kaip ir daugelis kitų mano kūrinių, yra apie santykius, meilę kitam žmogui, kartais laimingą, o kartais ir nenusisekusią. Ši daina apie pastarają…”, - atvirauja kūrėjas.  „Daina yra apie jausmus, kuriuos lyrinis herojus nešiojosi savyje. Bet, kai išdrįso jais pasidalinti, buvo paprasčiausiai per vėlu”, - dainoje „užkoduotą“ žinutę atskleidžia Valdas. Ko gero, daug kam kilo klausimas: gal kūrinio autorius taip vaizdžiai apdainuoja savo patirtį? „Kiekvienoje dainoje yra kažkiek manęs, tačiau visko nereikia interpretuoti labai tiesiogiai”, – tikina Valdas ir kviečia prisipažinti meilėje tuomet, kai tikrai tą jaučiam.

Populiariosios vaikinų grupės „Pikaso“ narys džiaugiasi, kad pavyko dainą užbaigti prieš kitą darbų maratoną: mat su grupe toliau tesią koncertinį turą po Lietuvą, į kurį nuoširdžiai kviečia savo klausytojus. „Na o po to ir vėl kūryba. Juodraščiuose jau guli ir keletas šviesių, linksmų pavasariškų melodijų”, - ateities planais dalijasi Valdas.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti naujausią Valdo Kabutavičiaus dainą čia:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder