Gerą nuotaiką spinduliuojanti Loboda surengė puikų šou Klaipėdoje

Gerą nuotaiką spinduliuojanti Loboda surengė puikų šou Klaipėdoje

Klaipėdoje ilgai lauktą koncertą surengė žymi dainininkė Svetlana Loboda. Gerą nuotaiką spinduliuojanti atlikėja pristatė naujausią savo programą „Superstar Show“. Neabejinga publika išgirdo ne tik naujausias Loboda dainas, bet ir žinomus geriausius hitus. Tai buvo pirmasis iš dviejų suplanuotų Loboda koncertų Lietuvoje.

Penktadienį (rugsėjo 6 d.) dainininkė koncertuos „Pramogų arenoje“ Vilniuje. Privačiu lėktuvu į mūsų šalį atskridusi Loboda neseniai grįžo iš atostogų Mikono saloje Graikijoje.

Savo paskyroje „Facebook“ Loboda pasidalino nuotrauka iš lėktuvo, kurią pakomentavo: „Labas, Klaipėda! Šiandien – jūsų mieste! Mes jau vietoje! Mielai kviečiu į koncertą! Ateisi?”.

Prieš pat koncertą dainininkė įrašė nedidelį video, kuriuo kvietė klaipėdiečius atvykti į koncertą. Gerą nuotaiką spinduliuojanti Loboda neabejojo, kad koncertas bus nuostabus.

Svetlana Loboda yra viena ryškiausių dainininkių šiuolaikinėje popmuzikos scenoje. Praėjusiais metais dainininkė pelnė nesuskaičiuojamai daug apdovanojimų.

Televizijos kanalai „MUZ-TV“ ir „RU-TV“ ją išrinko „Metų dainininke“, taip pat ji pelnė „Fashion People Awards“ premiją, o atlikėjos singlas „Tavo akys“ – radijo stočių „Russkoje Radio“, „Novoje Radio“, televizijos kanalų „RU-TV“, „MUZ-TV“ ir „Musicbox“ pripažintas „Geriausia metų daina“ ir „Geriausiu metu video“.


Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder