Išskirtiniai Sauliaus Prūsaičio koncertai jau spalio mėnesį Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Išskirtiniai Sauliaus Prūsaičio koncertai jau spalio mėnesį Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje

Grupės “Happyendless” narys, TV šou žvaiždė, muzikos teatrui ir kinui kūrėjas Saulius Prūsaitis kartu su populiariu berniukų ir jauniuolių choru “Ąžuoliukas” ruošiasi į spalio pabaigoje vyksiantį koncertų turą, kurio metu aplankys didžiuosius Lietuvos miestus - Kauną, Klaipėdą ir Vilnių.

„Mano kuriama muzika šiuo metu reikalauja vyriškų balsų“, - sako Saulius Prūsaitis, netrukus surengsiantis tris naujus koncertus su choru „Ąžuoliukas. Vos į sceną telpanti kompanija klausytojams žada keletą nuotaikingų akibrokštų, tačiau jie neužgoš muzikos. „Man labai svarbus ir klausytojo emocinis komfortas ”, - priduria S. Prūsaitis.

Ankstesni, kartu su profesoriaus Vytauto Miškinio vadovaujamu choru „Ąžuoliukas” surengti koncertai sulaukė didžiulio publikos susidomėjimo ir raginimo pakartoti.

„Tačiau spalio mėnesį vyksiančių koncertų programa bus dar turtingesnė, dar įvairesnė. Labai džiaugiuosi, kad prof. Vytautas Miskinis sutiko parašyti dar keletą choro aranžuočių mano dainoms. Koncerto metu skambės ir nauji, ankščiau su choru neatlikti kūriniai. Kai kurie iš jų jau girdėti per radiją ar „Youtube“, kai kuriuos galės išgirsti tik atėję į koncertų sales. Iš viso su instrumentine grupe ir jaunuoliais choristais scenoje bus 71 žmogus. Su tokiu kolektyvu atsiveria visai kitokios koncertines galimybes“, - sako S.Prūsaitis.

Kai scenoje tiek žmonių, nebereikia jokių papildomų „žaislų“ klausytojo dėmesiui sutelkti. „Ankstesniuose koncertuose įsitikinau, kad mums nereikia jokių priedų. Scenoje mūsų yra daug ir tai pati geriausia platforma vaizdiniams. Tarkime, vienu metu visi užsidedame vienodus akinius – pokštas. Mastelis įgalina, o žiūrovai tai supranta“, - pasakoja S.Prūsaitis.

Neieškantis žodžio kišenėje muzikantas ir šį kartą turi pasiruošęs keletą pokštų, tačiau neketina jais pernelyg daug žongliruoti. „Aš - ne Elvis Preslis, neturiu koncerto metu kaitalioti žėrinčių švarkų. Siekiu, kad į mano koncertą atėjęs žiūrovas nepatektų į „balių”, noriu, kad jis jaustųsi, lyg žiūrėdamas visai šeimai skirtą filmą – atsisėtų, atipalaiduotų ir pailsėtų“, - dėsto Saulius.

Sauliaus Prūsaičio ir prof. Vytauto Miškinio vadovaujamo berniukų ir jaunuolių choro “Ąžuoliukas” koncertai vyks spalio 28 d.  “VDU salėje” Kaune, spalio 30 dieną “Žvejų rūmuose” Klaipėdos ir lapkričio 2 d. “Teatro arenoje” Vilniuje. Bilietus į koncertus jau galima įsigyti visose TICKETPRO kasose ir internetu. Daugiau infomacijos www.ticketpro.lt. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder