Ką veikti: ketvirtadienio renginiai
Ką veikti: ketvirtadienio renginiai

Klaipėdoje

"Blon" animacijos ir video žaidimų festivalis

Rugsėjo 10-13 dienomis nuo 10 val. "Hofo" kieme vyks "Blon" animacijos ir videožaidimų festivalis. Jūsų laukia kontroversiški filmai ir video žaidimai, mėgausitės virtualios realybės paroda bei patirsite nuostabą, ką sukuria animacija, žaidimai ir protas. Išsamesnė programa ir bilietai www.blon.lt.

Emocijų bokštas

15 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja užsiėmimą jaunimui ir vyresnio nei 55 metų amžiaus asmenims. Edukacinėje erdvėje (H. Manto g. 9A) statysite emocijų bokštą. Užsiėmimo tikslas didinti kartų tarpusavio supratimą, skatinti jaunimo ir vyresnio amžiaus asmenų bendravimą.

"Positive vibes"

18 val. Klaipėdos teatro aikštėje organizuojamas pasaulinės savižudybių prevencijos dienos minėjimas. Svečius linksmins gyvi pasirodymai, informacijos suteiks psichologai, taip pat jus drąsins aplinkui būsiantys draugai.

Šokančios emocijos


18.30 val. "Širdies erdvė" kviečia moteris atrasti ir pažinti pasaulį per jausmus. Užsiėmimo metu jūsų laukia kvėpavimo pratimai, meditacija, emocijų įgarsinimas ir kiti panašūs pratimai. Užsiėmimo trukmė - apie 2 val. Kaina - 7 Eur arba padėka savo nuožiūra. Išsamesnė informacija ir registracija tel. +370 62 437 627.

Palangoje

"Kremerata Baltica" koncertas


19 val. Palangos kurhauze vyks orkestro "Kremerata Baltica" koncertas. Orkestras įkurtas 1997 metais tarptautiniu mastu pripažinto smuikininko Gidono Kremerio dėka. "Kremerata Baltica" koncertai vyks rugsėjo 10 ir 11 dienomis. Išsamesnė informacija apie renginį - www.palanga.lt.

Kretingoje

Ekskursija "Dingusi Kretinga"

17 val. praėjusiais amžiais Kretingoje klestėjo žydų bendruomenė, bet sinagogos nė akmens neišlikę. Štai kodėl į pasimatymą su Kretinga reikia leistis pasiėmus gidą. Gido lūpomis Kretinga gali pradėti šnekėti nesustodama. Ekskursijos kaina - 3 Eur. Registracija tel. +370 445 73 102.

"Nova Lituania"

18.30 val. Kretingos rajono kultūros centras kviečia į Karolio Kaupinio filmą "Nova Lituania". Tai sarkastiška šiandienos grėsmių alegorija. Filmas jau pripažintas geriausiu Atėnų ir Rygos kino festivaliuose. Bilieto kaina - 5 Eur.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder