Leana & Hartwin. Garsai iš Saremos Klaipėdoje

Leana & Hartwin. Garsai iš Saremos Klaipėdoje

Gruodžio 14-ąją, 17.00 val. Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks Estijos Saremos saloje gyvenančio dueto koncertas. Pora kūryboje ir gyvenime kartu kuria muziką nuo 2012 m.

Leana Vapper-Dhoore yra dainininkė, grojanti dūdmaišiu ir fleita. Gimusi ir užaugusi Saremoje ji salą vadina savo namais ir saugiu uostu. Jos pačios parašytas dainas pagimdė šnabždantys miškai, gilios pelkės ir raminantys salos peizažai.

Hartwinas Dhoore (Belgija) – profesionalus atlikėjas, grojantis diatonine armonika bei gerai žinomas kaip šiuolaikinių instrumentinių kompozicijų, kuriose dažnai girdimos ir tradicinės muzikos intonacijos, kūrėjas. Jo kuriamos melancholiškos harmoninės linijos puikiai palydi Leanos dainas ir subtiliai atspindi tylią ir magišką Saremos aplinką.

Leana & Hartwin dueto repertuaras yra atsidūręs estų tradicinės muzikos ir naujų neišpasakotų istorijų, kurios palaiko tą tradiciją, kryžkelėje. Trapi ir intymi jų muzikos visata nukelia į vietą, kur ji gimė – į Saremos salą.

Koncertas nemokamas
Kviečiame visus!

Tai vienas iš projekto ,,Etnoreidas“ ciklo ,,Etnolaboratorijos“ renginių. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder