Palangoje – tarptautinį pripažinimą pelnęs spektaklis „Broliai Karamazovai“

Palangoje – tarptautinį pripažinimą pelnęs spektaklis „Broliai Karamazovai“

Gegužės 24 d., penktadienį, 18 val. Ramybės kultūros centre spektaklį „Broliai Karamazovai“ pristatys teatras-studija „Theaomai“ (gr. Matyti, žiūrėti, vertinti ). Silvos Krivickienės režisuotas spektaklis buvo įvertintas ne tik Lietuvoje, bet ir prestižiniuose tarptautiniuose festivaliuose.

„Broliai Karamazovai“ – tai spektaklis sukurtas pagal rašytojo Fiodoro Dostojevskio romaną. Abejonės, nerimas, tikėjimo kova su netikėjimu – tai pagrindiniai klausimai, į kuriuos atsakymų ieško spektaklio personažai.

„Spektaklis „Broliai Karamazovai“ man yra svarbus, nes tai pirmas mano spektaklis, pirmas mano vaidmuo, pirmas kurso darbas, su kuriuo ilgai ir daug dirbom. Tai nuolat kintantis darbas tiek aktoriniu sąstatu, tiek atlikimu“, – sakė spektaklyje Smerdiakovo vaidmenį kuriantis aktorius Justas Valinskas.

Praėjusiais metais spektaklis „Broliai Karamazovai“ buvo įvertintas Maskvoje rengiamame tarptautiniame debiutų festivalyje „Tavo šansas“, kuriame laimėjo pagrindinį prizą. Tarptautiniame studentų teatro festivalyje VGIK jis buvo apdovanotas už ansambliškumą ir tikslų žanro pojūtį. Spektaklis palankiai įvertintas festivaliuose „Istropolitana“ (Bratislava), „Jaunojo teatro susitikimai“ (Grenoblis), „Tylos“ (Vilnius).

Spektaklis buvo pristatytas ir netradicinėse erdvėse – įkalinimo įstaigose, kunigų seminarijoje, Etnokosmologijos muziejuje Molėtuose.

Teatrą – studiją „Theaomai“, vadovaujamą S. Krivickienės, įkūrė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) I magistrantūros kurso vaidybos studentai. Spektaklyje vaidina Jurgita Jurkutė/ Marija Petravičiūtė, Beata Tiškevič, Milda Noreikaitė, Ieva Triškauskaitė, Julija Šatkauskaitė, Šarūnas Zenkevičius, Paulius Markevičius, Darius Petrovskis, Justas Valinskas, Vygandas Vadeiša, Pijus Ganusauskas, Simonas Dovidauskas.

Bilietus platina TIKETA ir renginio vietos kasa.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder