Saulius Prūsaitis: "Per daug gerbiu žiūrovą, kad rodyčiau jam savo muzikos pusfabrikačius"
Saulius Prūsaitis: "Per daug gerbiu žiūrovą, kad rodyčiau jam savo muzikos pusfabrikačius"

Spalio 28 ir 30 dienomis Kaune ir Klaipėdoje turėję įvykti Sauliaus Prūsaičio ir choro "Ąžuoliukas" koncertai yra nukeliami dėl užsitęsusių darbų įrašų studijoje. Tačiau lapkričio 2 dieną Vilniaus "Teatro arenoje" planuotas koncertas įvyks ir jame bus sutelkta didžiausia kūrybinė energija, tad žiūrovai išvys tai, kam S.Prūsaitis intensyviai ruošiasi nuo vidurvasario.

Solinės kūrybos projektą su choru "Ąžuoliukas" ir muzikos grupe sukūręs S.Prūsaitis ir iš savęs, ir iš kolegų reikalauja maksimalios kokybės. "Aš perdaug gerbiu žiūrovą. Noriu, kad publika gautų šimtaprocentinį komfortą akims ir ausims", - sakė S.Prūsaitis.

Liepą įvykęs jo ir "Ąžuoliuko" anšlaginis koncertas Trakų pilyje publiką tiesiog pakerėjo. Tolesniuose, naujais kūriniais papildytuose koncertuose atlikėjas ir muzikos kūrėjas siekia išlaikyti aukštai iškeltą kartelę. Todėl du pirmuosius koncertus nutarta nukelti ir sutelkti visą dėmesį į trečiąjį, kuris vyks lapkričio 2 d. "Teatro arenoje" Vilniuje.

S.Prūsaitis, dirbdamas su latviais muzikos prodiuseriais, įrašinėja rudens melancholiją praskaidrinančius, lengvai klausomus ir pozityvios energijos kupinus kūrinius. Naujojo albumo įrašai dar nebaigti, bet šiandien Saulius jau pristato vieną naujausių savo dainų – "Just Like Animals".

Naujausią S.Prūsaičio dainą "Just Like Animals" galite išgirsti čia:

"Teatro arenos" koncerte nuskambės ir ši, ir daugelis kitų dainų. "Labai visus kviečiu lapkričio 2 d. ateiti ir kartu pasimėgauti gera muzika", - kalbėjo S.Prūsaitis. Netrukus bus pranešta, kada ir kur įvyks kituose miestuose planuoti ir kol kas nukelti koncertai.

Sidebar placeholder