Sėkmės šypsnis organizatoriams: žiūrovai šluoja bilietus į Jurijaus Šatunovo koncertus Lietuvoje
0

Sėkmės šypsnis organizatoriams: žiūrovai šluoja bilietus į Jurijaus Šatunovo koncertus Lietuvoje

0

Trijų dešimtmečių dievaitis, Rusijos estrados legenda Jurijus Šatunovas iškart po Naujųjų atvyksta į Lietuvą su naujausia savo programa „Netylėk“. Sausio 16 dieną naujos programos pristatymas vyks Šiaulių arenoje, o jau kitą dieną, sausio 17 – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Joje muzikos mylėtojai turės progą išgirsti ne tik naujausias atlikėjo kompozicijas, bet ir tokius nepamirštamus hitus kaip „Detstvo“ „Belye rozy“ ar „Pismo“, be kurių Jurijaus Šatunovo koncertai tiesiog neįsivaizduojami.

„Tai atlikėjas, kuris sujungia kartas, o jo paprastumas ir nuoširdumas užburia publiką. Jurijaus koncertuose visada galima sulaukti maksimalaus atsidavimo žiūrovui, kadangi jis yra tikras savo srities profesionalas. Naujos programos „Netylėk“ turas yra kruopščiai apgalvotas, kiekviena renginio detalė turi savo prasmę. O ką jau kalbėti apie tai, kad Jurijaus koncertuose žmonės iš savo vietų kyla ne kaip įprasta likus dvejoms dainoms iki koncerto pabaigos, o nuo antros dainos jo pradžioje“, - kalbėjo organizatorius.

Nors J.Šatunovo koncertinis turas Lietuvoje suplanuotas ne pačiu populiariausiu laikotarpiu, kuriuo tradiciškai laikomas gruodžio mėnuo, susidomėjimas koncertais ne tik nenuvilia, bet ir kiek stebina pačius organizatorius.

„Atvirai kalbant bilietų pardavimai kol kas net viršija mūsų lūkesčius. Žinojome, kad sausis nėra pats geriausias mėnuo dideliems renginiams, bet akivaizdu, kad J.Šatunovas turi tikrai daug gerbėjų Lietuvoje, o jo hitai yra gerai žinomi visoms kartoms. Toks didžiulis susidomėjimas išties maloniai stebina“.

J.Šatunovo koncerto klaipėdiečiai, ko gero, jau neatmena, tuo tarpu Šiaulių arenoje Rusijos pop muzikos atlikėjas koncertavo prieš kelis metus ir kaip reikiat įaudrino susirinkusią daugiatūkstantinę minią.

„Šiauliuose 2016-ais metais vykęs koncertas sulaukė labai daug gerų atgarsių, arena buvo užpildyta beveik sausakimšai, todėl tikėtina, kad žmonėms geri prisiminimai padeda lengviau apsispręsti ir dėl būsimo koncerto“, - prisimindamas pastarąjį J.Šatunovo pasirodymą didžiausioje Šiaurės Lietuvos arenoje svarstė organizatorius.

Bilietais į koncertus Klaipėdos „Švyturio“ ir Šiaulių arenose prekiauja Ticketmarket.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder