Velykos su Baba Sissoko (Malis) ir Saulium Petreikiu (Lietuva)

Velykos su Baba Sissoko (Malis) ir Saulium Petreikiu (Lietuva)

Balandžio 7 d., 19 val., Kultūros namai „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia panirti į tarptautinių aistų vandenyną ir drauge su Baba bei Sauliumi pasimėgauti netikėtais muzikiniais atradimais!

„GM gyvai”, intensyviai populiarinantys pasaulio muzikos stilių, visus muzikos gerbėjus Velykas kviečia pasitikti išties spalvingai – balandžio pradžioje Lietuvos pajūryje viešės be galo talentingas dainininkas bei multiinstrumentalistas Baba Sissoko.

Jau antrąjį kartą į mūsų šalį atvyksiantis atlikėjas – autentiškų Malio muzikinių tradicijų tęsėjas, eksperimentuojantis su džiazo, bliuzo, roko muzikos stiliais. Dar vadinamas žmogumi – orkestru, Baba Sissoko valdo daugiau net septynis instrumentus (tamani, ngoni, balafonu, calabass, gitara, sildrum, kamelngoni ir kt.). Grojęs su Stingu, Habib Koite, Youssou N‘Dour ir kitomis muzikos žvaigždėmis, Baba Sissoko yra žinomas kaip vienas geriausių tradicinių Vakarų Afrikos „kalbančių būgnų“ (tamani) meistrų. Jo muzikinį stilių įvardinti sunku: tai ieškantis, kuriantis muzikantas, kurį galima būtų apibūdinti lietuviams artimu „bardo“ vardu.

Net ir išrankiausią klausytoją nustebinsiantį Baba Sissoko pasirodymą paįvairins netikėtai užgimęs jo ir lietuvių multiinstrumentalisto Sauliaus Petreikio duetas – per praėjusią Malio atlikėjo viešnagę puikiai „sulipę“ muzikantai jau įrašinėja kompaktinį diską. Koncertas pajūryje – neformalus šio bene pirmojo muzikinio projekto, tiesiančio tiltą tarp Lietuvos ir Afrikos, pristatymas.

Moksleiviams, studentams ir senjorams – 25 proc. nuolaida (nuolaida netaikoma koncerto dieną). Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt ir koncerto vietoje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder