Pristatyta paskutinė šio sezono profesionali teatro komedija "Vyras po padu"

Pristatyta paskutinė šio sezono profesionali teatro komedija "Vyras po padu"

Kviestinių svečių publika ketvirtadienio vakarą rinkosi į paskutinę šio sezono premjerą „Domino“ teatre. Kosto Smorigino režisuota komedija „Vyras po padu“, pastatyta pagal pasaulyje pripažinto komedijos meistro Miro Gavrano pjesę, buvo viena labiausiai laukiamų ir intriguojančių premjerų profesionaliame komedijos teatre.

„Šis pastatymas ypatingas netradicine jausmine išraiška. Tiek komiškumas, tiek dramatiškumas šiame spektaklyje perteikiamas ne tik siužeto linijomis ir dialogais, bet ir iškalbingais aktorių judesiais, jautria garso bei šviesos sinteze. Tikiuosi, kad visa tai, kuo pripildėme šią tradicinę teatro komediją, sukurs ypatingą reginį ir įspūdį“, – sako komedijos „Vyras po padu“ režisierius Kostas Smoriginas.

Šmaikščios ir įtraukiančios komedijos premjeros nepraleido Gabrielė Martirosianaitė, Marius Berenis, Agnė Šataitė, Juozas Liesis, Irena Starošaitė, Vidas Petkevičius, ir daugelis kitų. Tarp žiūrovų taip pat buvo galima išvysti ir kino filmo „Kaip pavogti žmoną“ kūrybinę grupę – šis filmas Lietuvoje pastatytas pagal tą pačią „Vyras po padu“ teatro pjesę, adaptavus ją kino ekranui.

Pjesė „Vyras po padu“ parašyta pasaulyje pripažinto ir teatro komedijos autoritetu laikomo Miro Gavrano. Šio kroatų dramaturgo ir rašytojo kūriniai išversti į 35 kalbas, o spektakliai pagal jo pjeses pastatyti daugiau negu 200 pasaulio teatrų. Žiūrovai Lietuvoje jau pažįstami su M. Gavrano kūryba – pagal jo pjesę „Domino“ teatre pastatyta komedija „Mano žmonos vyras“, kurią taip pat režisavo Kostas Smoriginas, jau 6 metus yra viena populiariausių komedijų Lietuvoje.

Paskutinė profesionalaus komedijos teatro šio sezono premjera „Vyras po padu“ pasakoja apie painiavą žmonių širdyse, kurią sukėlė apmaudi teisėsaugos klaida, tarpusavio nepasitikėjimas ir nusivylimas. Visgi, tikra meilė ir vėl įrodo savo tiesą – nepaisant senaties termino, ji nesurūdys ir nugalės visus sunkumus. Spalvingus personažus, išgyvenančius visą amplitudę jausmų, šiame spektaklyje kuria profesionalūs scenos aktoriai: Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Mantas Vaitiekūnas, Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė ir Evaldas Jaras. Daugiau informacijos – „Domino“ teatro tinklalapyje adresu www.dominoteatras.lt .

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder