Bulvaras: tikėk - netikėk

Bulvaras: tikėk - netikėk

Bulvaras: tikėk - netikėk

"Gali mane sveikinti su skardinėmis vestuvėmis". - "Skardinėmis? Tokių nežinau". - "20 metų valgiau maistą iš skardinių".

Anekdotai

Vyras ruošiasi į komandiruotę ir kraunasi į lagaminą įprastus daiktus. Kai atsisveikindamas su žmona nori ją pabučiuoti, ši susirūpinusi klausia: "Ar būsi man ištikimas?" - "Ar aš tau koks nors aiškiaregys?"

Kolūkio pirmininkas pakvietė pas save geriausią melžėją ir sako:
- Man paskambino ir pranešė, kad rytoj atvažiuos imti iš tavęs interviu.
- O kas tai yra?
- Tiksliai nežinau. Bet tu geriau nusiprausk.

Bulvaroskopas

Nusišypsok ir kolega nusišypsos tau, arba ne...

Baimė

"Bulvaro" spec. agentai išsiaiškino, kodėl ties uostamiesčio Taikos prospektu, šalia prekybos centro "Elektromarkt", net porą savaičių ramiai vaikštinėjo baltas arklys. Pasirodo, Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus tarnautojai visą šį laiką bijojo prisipažinti, kad mato baltą arklį ir konkrečių veiksmų ėmėsi tik sulaukę klaipėdiečių skambučio. Įsitikinę, kad ne jie vieni mato baltą arklį, Savivaldybės tarnautojai tvirtai pasiryžo surasti jo savininką ir nubausti už Miesto tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą.

Ekologija

Vakarų Lietuvos muitininkų asociacijainformavo, kad visi mylintys gamtą bei norintys pabėgti nuo miesto triukšmo uostamiesčio muitinės pareigūnai ir jų šeimos nariai praėjusį šeštadienį buvo pakviesti į dviračių žygį, skirtą Tarptautinei dienai be automobilio paminėti. "Bulvaro" spec. tarnybų duomenimis, muitininkai šios dienos proga buvo susiorganizavę ir sportines rungtynes "Pagauk ratuotą kontrabandininką bėgdamas pėstute". Tiesa, apie jų rezultatus nutylima. Matyt, nelabai kokie jie buvo.

Kandidatų lažybos

Klaipėdos pramonininkų susitikime su į Seimą kandidatuojančiais uostamiesčio politikais įvairiais žygdarbiais pagarsėjęs Naglis Puteikis aktyviai agitavo atsisakyti vadinamųjų "vokelių" - neapmokestinamų išlaidų benzinui, telefonui ar kanceliarijai. "Nieko, gerbiamieji, jūs nepadarysit", - gana griežtai norintiems tapti seimūnais pareiškė, jau patirties turintis Vytautas Čepas ir prognozavo, jog seimūnų tapęs Puteikis pats pirmas bėgs prie koneveikiamojo "vokelio". Į tokį pareiškimą gerbiamas Puteikis sureagavo gana audringai, pašokdamas iš vietos ir sušukdamas "Lažinamės!". Deja, su šiuo pasiūlymu oponentas nesutiko. O gaila, galbūt lažybos būtų puikus naujas būdas ne tik spręsti tautos problemas, bet ir užsidirbti, jei netyčia būtų atsisakyta vadinamųjų vokelių.

"Bulvaro" konkursas

ALEKSĖJUS užfiksavo maiinos statymo šedevrą Minijos gatvėje.
"Bulvaro" redkolegija konkursą "Klaipėdietiški automobilių statymo ypatumai" nusprendė tęsti tol, kol bus norinčių paviešinti uostamiesčio automobilių statymo genijus. Geriausią liepos mėnesio nuotraukos autorių paskelbsime rugpjūčio 1-ąją. Nuotraukas siųskite el. paštu [email protected] arba tradiciniu paštu, adresu "Bulvarui", "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, LT-92131 Klaipėda.

Klaipėdietiškų automobilių statymo ypatumų nuotraukų archyvas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder