Džiugi žinia: Ingrida Šimonytė atsirado
Džiugi žinia: Ingrida Šimonytė atsirado

„Vakaro žinios" buvo susirūpinusios, kad iš akiračio dingo premjerė Ingrida Šimonytė. Kurį laiką iš jos nesigirdėjo net gąsdinimų koronavirusu, o tai Lietuvos valdžiai visiškai nebūdinga. Laimei, greit paaiškėjo, kad premjerei nieko neatsitiko. Ji atgavo kalbos dovaną ir vėl veda valstybę į šviesų rytojų", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Susirūpinti tikrai būta dėl ko. Ministrai vienas po kito aiškino piliečiams, koks baisus išlieka koronavirusas ir kokie tamsūs debesys tebekabo virš Lietuvos, o Vyriausybės vadovė kurį laiką tylėjo.

Netgi kilo įtarimas, kad ji nenori išpurvinti munduro, visuomenės akyse susisiedama su draudimais. Ir šiaip nesmagu, kai premjerė slepiasi už ministrų. Visgi aliarmas pasirodė netikras. „Vakaro žinioms" išreiškus susirūpinimą dėl ponios Šimonytės dingimo, ji netrukus atsirado ir pradėjo komentuoti viską iš eilės - koronavirusą, vakcinas, Astravą.

Penktadienį premjerė netgi susitiko su Baltarusijos opozicijos lydere tituluojama Sviatlana Cichanouskaja. Žodžiu, pasidomėjo viskuo, kas Lietuvos valdžiai atrodo didžiausiomis visatos problemomis.

Dabar jau galime atsikvėpti, nelikome valdžios neturinčiais našlaičiais.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder