Europarlamentarai šaiposi iš rinkimų į Seimą

Europarlamentarai šaiposi iš rinkimų į Seimą

„Rinkimai ant nosies, o jokių skandalų, šaršalo, mojavimo kumščiais, grasinimais teismais ir kalėjimais negirdėti. Kur tai matyta! Net Briuselyje tuoj sklis kalbos, kad rinkimai Lietuvoje - nuobodybių nuobodybė, o tuo pasirūpins du mūsų deleguoti politikos banginiai." - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose". 

Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius įsitikinę, kad be jų rinkimai į Seimą - labai jau blankūs. Faktiškai net nėra ką apie juos kalbėti.

Bet reikia. Kitaip žmonės Lietuvoje pagalvos, kad jiedu Briuselyje nieko neveikia, tik milžiniškos algos nuvažiuoja pasiimti. Todėl vakar ponia Rasa savo feisbuko paskyroje pasidalino „net" minutės trukmės vaizdo įrašu, kur ji, kaip kokia Miliūtė, kalbina Kubilių. Klausia: „Andriau, o kaip tau atrodo Lietuvos rinkimai?"

Šis pakikenęs atsako: „Na tai aš... nu atrodo, tai atrodo... rinkimai artėja."

Tada kikena ponia Juknevičienė. Ech, linksma jiems ten, Rojuje ant Žemės. Ko gi nekikenti gaunant 9 tūkst. eurų algos ir po 320 eurų kaskart atėjus į posėdį.

O toliau... daryk, ką nori, niekas nieko netikrina ir nekontroliuoja.

Gal ir gerai, tegul sau ten juokiasi. Nes jeigu Juknevičienė su Kubilium vėl dalyvautų rinkimuose į Seimą, rinkėjams tik verkti beliktų.

 

Sidebar placeholder