F.Kirkorovo dvikovai su G.Landsbergiu teisėjaus Temidė

F.Kirkorovo dvikovai su G.Landsbergiu teisėjaus Temidė

Rusijos dainininkas Filipas Kirkorovas taip veržiasi į Lietuvą, kad net kreipėsi į teismą. O į Lietuvą jo neleidžia užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. Du dėmesį mėgstantys vyrai pešasi viešai, užuot susitikę nuošalioje vietoje ir išsiaiškinę kaip senais laikais - iroznizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Vilniaus apygardos administraciniam teismui teks išsiaiškinti, ar Kirkorovas tikrai yra Kremliaus ruporas, pavojų Lietuvai keliantis asmuo.

Teismas gavo dainininko skundą dėl sprendimo penkerius metus neįleisti jo į Lietuvą. Sprendimą priėmė Migracijos departamentas, bet už jo kyšo ponaičio Gabrieliaus ausys. Mat būtent ministras pačiulbėjo departamentui, kad Kirkorovas turėtų tapti nepageidaujamu asmeniu.

Taigi dabar teismas, kuris šiaip turbūt nelabai turi ką veikti, aiškinsis dainininko ir ministro santykius. Prieš 150 metų dėl tokios problemos vyrukai būtų susitikę su pistoletais nuošalioje pievelėje.

Prieš 50 metų jie galbūt išsiaiškintų santykius tarpuvartėje, tik jau be pistoletų. XXI amžiuje viskas sudėtingiau, todėl tenka daug pliurpti apie tarptautinius santykius ir Maskvos pavojų, kad pasijustum tikru vyru.

 

Sidebar placeholder