Kur Rasa Juknevičienė, ten ir V.Putinas

Kur Rasa Juknevičienė, ten ir V.Putinas

„Europarlamentarė Rasa Juknevičienė pastebėjo keistą ryšį - kažkodėl vis susipina jos ir Rusijos valdovo Vladimiro Putino keliai. Gal laikas susimąstyti, kaip šį ryšį išnaudoti. Gal verta išsiųsti ponią Juknevičienę į tokią vietą, į kurią iš paskos atvykęs Putinas nebūtų toks pavojingas.“, – ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ „Elito naujienose“.

Šiuo metu ponia Juknevičienė vieši Etiopijoje ir tai yra pirmas jos, kaip europarlamentarės, vizitas į Afriką. Pakeliui politikė pastebėjo keistą sutapimą.

„Tarp savo draugų juokauju, kad vos turėjau pradėti domėtis Afrika, Putinas kur buvęs, kur nebuvęs jau ten“, - feisbuke paskelbė ponia Juknevičienė.

Tiesa, pats Putinas į Afriką nekeliavo, bet visai neseniai sukvietė į Rusiją Afrikos valstybių vadovus. Ponia Juknevičienė ryšį su Putinu jautė ir anksčiau, nes visur sugebėdavo įžvelgti jo ranką ir kenkėjišką veikimą.

Dabar, paaiškėjus, kad šie politikai yra beveik neišskiriami, atsirado galimybė nukenksminti Rusijos prezidentą. O ką, jei ponia Juknevičienė išvyktų į Antarktidą ir nusitemptų iš paskos Putiną? Ilgam! Žinoma, gaila pingvinų, bet Lietuvoje ir pasaulyje būtų daug ramiau.

Sidebar placeholder