R.Juknevičienė ragina smogti prezidentūrai

R.Juknevičienė ragina smogti prezidentūrai

„Europarlamentarė Rasa Juknevičienė nustatė, kad Europos Vadovų Taryboje Lietuvai atstovauja netinkamas asmuo. Į vadovų susitikimus važinėja prezidentas, o turėtų važinėti premjerė.

Kodėl poniai Rasai būtent dabar taip parūpo pareigų pasidalijimas? Turbūt dėl konservatorius nuolat nervinančios priežasties - žmonės išrinko ne tą" - ironizuoja dienraštis  „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Daugumai Lietuvos piliečių vienodai rodo, kas vyks į vadovų susitikimus. Poniai Rasai dar neseniai irgi vienodai rodė, o jei ir nevienodai, ji šios problemos nekeldavo. Dabar ėmė ir iškėlė - pareiškė, kad į susitikimus reikia deleguoti premjerę.

Prezidentas lai sėdi namie arba važiuoja tik ypatingais atvejais. Bene kažkas iš esmės pasikeitė, kad poniai Rasai prireikė kelti šį klausimą? Pasikeitė, bet tik personalijos. Prieš porą metų prezidentė buvo kita, praktiškai konservatorių atstovė, taigi poniai Rasai jos važinėjimas į Europos Vadovų Tarybą visai netrukdė.

Prieš kelis mėnesius ir premjeras buvo kitas. Ponios Rasos nuomone, turbūt visiškai netinkamas kur nors važinėti.

Dabar premjerė - konservatorė, todėl ji turi šviesti Europoje kaip Iljičiaus lemputė, o prezidentūrą kiekviena proga galima pabaksnoti pirštu.

Arba net padaužyti plaktuku.

Sidebar placeholder