Valstiečiai atskleidė, kokio masto planus rezga

Valstiečiai atskleidė, kokio masto planus rezga

Opiausias šios vasaros parlamentarams ramybės neduodantis klausimas - ką daryti su piktžolėmis apsėtu, skambiai gėlynu pavadintu Seimo fontanu. Nuspręsta, kad reikia jį atimti iš savivaldybės. O kas toliau? Gal išravėti ar suarti, gal bulvių sunkmečiui pasisodinti? Juk Seimas pilnas valstiečių - tikrai sugalvos, ką su ta žeme veikti,  - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios".

O kadaise prie Seimo šniokštė unikalus fontanas. Tačiau prieš devynerius metus jis buvo išardytas, užpiltas žemėmis ir užsėtas. Visus šiuos devynerius metus žolių laukas žmonėms akis bado, todėl valstiečiai nusprendė neraudonuoti iš gėdos - ką nors daryti. Tik nepagalvokit, kad planuoja fontaną atkurti! Net minčių tokių nėra! Vietą prie Seimo valstiečiai planuoja „sutvarkyti, o tada galbūt ir mažą fontanėlį padaryti“. Štai tokio masto planus kurpia valdantieji.

P.S. Pernai viešojo saugumo būriams buvo perkamos vandens patrankos riaušėms malšinti, tai pagal valstiečių standartus lygiai taip pat sėkmingai buvo galima vandens pistoletų pripirkti.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder