V.Uspaskichas prekiauja šventu vandenėliu
V.Uspaskichas prekiauja šventu vandenėliu

„Kol Lietuva taško pinigus COVID-19 vakcinoms, europarlamentaras Viktoras Uspaskichas siūlo daug paprastesnį kovos su koronavirusu būdą. Jis platina stebuklingų galių turintį vandenį.

Išgeri, įgauni imunitetą, ir baigtas kriukis. Smagu, kad mokslingame XXI amžiuje dar liko politikų, tikinčių tokiais monais", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Vyresnio ir vidutinio amžiaus žmonės turbūt prisimena laikus, kai vandenį per televiziją įkraudavo visokie kašpirovskiai ir čiumakai. Lietuvoje ir pasaulyje per kelis dešimtmečius daug kas pasikeitė.

Žmonės atseit pasidarė labai išmanūs, visi kalba apie mokslą, technologijas. Jie jau neva ne tokie naivūs. Nuobodu, tiesą pasakius... Tokiame pasaulyje trūksta senesnių laikų romantikos, bet ponas Viktoras stengiasi, kad ji neišnyktų.

Europarlamentaras feisbuke rimtu veidu paskelbė sąrašą miestų ir atstovų, iš kurių galima įsigyti stebuklingą vandenį. Anot pono Viktoro, vanduo naudingas visiems. Dar neužsikrėtusiems jis sukuria imunitetą nuo COVID-19, o užsikrėtusiems padeda pasveikti.

Galima neabejoti - vanduo bus populiarus. Rinkimų rezultatai nuolat parodo, jog Lietuvos žmonės tiki Viktoru, kad ir ką šis kalbėtų.

Argi stebuklingas vanduo prastesnis už rinkimų makaronus?

Raktažodžiai
Sidebar placeholder