10 tikrų moteriškų savybių, kurias labiausiai vertina vyrai

10 tikrų moteriškų savybių, kurias labiausiai vertina vyrai

Nesvarbu, turite vyrą ir laimingai gyvenate kartu ar šiuo metu esate viena. Visada turite galimybę viską pakeisti į gerąją pusę. Dėl to gali būti naudinga persvarstyti savo požiūrį į toliau aprašytus dalykus.

Šiame tekste jūs nerasite informacijos apie plaukų spalvą ar kūno tipą, tačiau sužinosite, kad yra daugybė universalių savybių, kurias beveik visi vyrai laiko patraukliomis (išskyrus tuos, kurie turi rimtų problemų ir yra nutolę nuo esminių vertybių).

Tikros moters savybių sąrašą galima tęsti iki begalybės, tačiau mes atrinkome 10 pagrindinių, kurias vertina visi vyrai.

1. Tikra moteris pasitiki savimi.

Ji pasitiki savimi ir savo gebėjimais. Vertina save kaip asmenybę, priima savo moteriškumą ir džiaugiasi tuo, kad ji - moteris.

2. Ji sąžininga ir atvira.

Ji supranta, kokie destruktyvūs gali būti per dideli lūkesčiai. Ši moteris nebijo pasakyti tiesos, pati vadovauja nusprendžia kokiu tempu vystysis santykiai ir žino, kaip nustatyti sveikas ribas.

3. Ji geba valdyti savo emocijas.

Ji žino, kad normalu kartais jaustis piktai, prislėgtai ar nusiminusiai.  Tačiau svarbiausia, kad ji žino, kaip išgyventi šias vidines audras.

Jei jos emocijos užsiplieskia, ji iškart jas atpažįsta ir geba šią būseną priimti, nepermeta atsakomybės partneriui.

4. Ji nepriklausoma.

Ji yra ryžtinga, kryptinga, gebanti veikti. Jos stiprybės šaltinis yra jos žinios, intuicija ir išsikelti tikslai.

5. Ji kantri.

Ji žino, kaip save kontroliuoti ir nepalūžti esant sudėtingoms situacijoms. Nelaimės akivaizdoje ši moteris naudojasi savo vidiniais ištekliais, kurie leidžia jai susidoroti su bet kokiomis problemomis. Ji niekada nepasiduos, nes tai būtų per paprasta.

6. Ji žino, ką verta pasakoti vyrui, o ką pasilikti sau.

Ji žino, kokias problemas verta pasakyti savo vyrui, o apie kurias geriau nutylėti. Jis visada galės ją išklausyti ir suprasti, tačiau kai kurie dalykai yra skirti, pavyzdžiui, geriausios draugės ausims.

7. Ji turi aiškius tikslus.

Ji turi ir asmeninius, ir profesinius tikslus.  Tai tikrai dideli tikslai, kurių siekimui ji yra pasirengusi dėti visas pastangas.

Tikra moteris žino, kad turėdama reikalingą motyvaciją ir pakankamą įkvėpimą gali pasiekti tai, ko trokšta ir yra pasirengusi padaryti viską, kas įmanoma, kad jos svajonės išsipildytų.

8. Ji nebijo gyventi.

Ji nebijo gyventi, jos nekamuoja pavydas, abejonės ar baimės, nes ji jaučia pasitikėjimą savimi ir savo partneriu - taip, kaip ir partneris ja pasitiki.

9. Ji visuomet yra ten, kur labiausiai reikalinga.

Tikra moteris visada yra stiprioji grandinės grandis, palaikanti šalia esančius žmones. Ji geba suderinti kelis vaidmenis vienu metu: motinos, žmonos, draugės ir draugo.Ji visuomet ten, kur labiausiai reikalinga.

10. Tikra moteris vertina tikrą vyrą.

Ji vertina ir gerbia savo vyrą. Ji žino, kad būti tikra moterimi reiškia pripažinti ir priimti savo partnerio vyriškas savybes. Jai nereikia vyro, kad jaustųsi laiminga, tačiau jei jis yra, ji visada ir visame kame palaiko savo išrinktąjį.

Ji tiki juo ir tuo reikalu, kuriam jis paskyrė savo gyvenimą, todėl jie juda ta pačia kryptimi.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder