17-metės B. Eilish koncertas virto detektyvu: nuo scenos nulipusi atlikėja buvo apvogta

17-metės B. Eilish koncertas virto detektyvu: nuo scenos nulipusi atlikėja buvo apvogta

Septyniolikmetė Billie Eilish vos per ketverius metus tapo viena klausomiausių pasaulio atlikėjų. Tūkstančius gerbėjų į savo koncertus sutraukianti dainininkė mėgaujasi sėkme, tačiau vienas pasirodymas Billie ne juokais apkarto – ji buvo apvogta.

Praėjusią savaitę vykusio pasirodymo Austine metu dainininkė kaip visuomet nulipo nuo scenos pabendrauti su savo gerbėjais. Visgi šįkart sugrįžusi į sceną atlikėja pasigedo jai brangaus daikto – pasirodo, vienas gerbėjas tiesiog numovė B. Eilish žiedą nuo piršto.

Grįžusi į sceną dainininkė neslėpė apmaudo. Gausi gerbėjų minia ragino žiedą pasisavinusį asmenį grąžinti atlikėjai daug sentimentų keliantį daiktą, tačiau B. Eilish skatino ilgapirščio nesmerkti.

„Įtariu, kad tai gali būti mano pačios kaltė. Žiedas pradingo. Viskas gerai, nepergyvenkite. Kas turi žiedą, saugokite jį, gerai?“ – į gerbėjus kreipėsi ji.

Visgi ištikimi B. Eilish gerbėjai nepasidavė. Viena koncerto lankytoja socialiniuose tinkluose paskelbė suradusi atlikėjos žiedą pasisavinusią moterį.

„Twitter“ paskyroje paplito vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip koncerto metu viena gerbėja paprašo apsaugos darbuotojo jai paduoti nukritusį žiedą.

„Žiedas nukrito, kai laikiau Billie ranką“, – apsaugininkui tarė ji.

Apsaugos darbuotojas nė nedvejodamas padavė gerbėjai pamestą žiedą, kuris galimai priklauso B. EiIlish.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder