Aktorius išjuokė Anastasijos Voločkovos erotinę fotosesiją Maldyvuose

Aktorius išjuokė Anastasijos Voločkovos erotinę fotosesiją Maldyvuose

Pirmojo Rusijos televizijos kanalo komedijos šou „Didelis skirtumas“ žvaigždė Viačeslavas Manučarovas išjuokė žinomą baleriną, surengusią erotinę fotosesiją Maldyvuose ir patalpinusią savo nuotraukas internete. Tačiau ir aktorius ne mažiau šokiravo ir savo gerbėjus tokiu drastišku poelgiu, apsinuoginęs paplūdimyje. 

Vieno populiariausio ir žiūromiausių Pirmojo kanalo televizijos laidų, komedijos šou „Didelis skirtumas“ žvaigždė V. Manučarovas ilsėdamasis Maldyvuose, nusprendė pakartoti A. Voločkovos erotinę fotosesiją apsinuogindamas, tačiau prisidengdamas intymiausias vietas tokiomis pat kriauklelėmis, kaip ir savo laiku tai padarė nuolat aplinkinių dėmesio ištroškusi balerina.

„Miela Nastia Voločkova, su gimimo diena! – tokį komentarą prikabino prie fotografijos savo bloge Slava Manučarovas. - Maldyvai tave prisimena! Laimės ir meilės!

Tuo metu A. Voločkova, pamačiusi šią nuotrauką "Twitter", neseniai grįžusi iš tų pačių vietų, tik nusijuokė ir parašė savo kolegai tokį komentarą: „Iki mano figūros, Slava, tau dar labai toli, kaip sakoma, dirbti ir dirbti. Na ir nusiskusti kai kuriose vietose būtų ne pro šalį!“

Parengta pagal Topnews.ru

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder