Astrologų prognozė birželio 20-ajai

Astrologų prognozė birželio 20-ajai

Birželio 20-oji – Pasaulinė pabėgėlių diena.

2000 m. gruodžio 4 d. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja paskelbė, kad 2001 metais sukanka 50 metų nuo dienos, kai paskelbta pabėgėlių konvencija (1951 m.). Birželio 20-oji buvo paskelbta Pasauline pabėgėlių diena, dėl to susitarus su Afrikos vienybės organizacija, kad ši diena sutaptų ir su Afrikos pabėgėlių diena.

Birželio dvidešimtoji, šeštadienis – 172-oji metų diena (šeštoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 194 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Nautara, Nautaras, Nautarė, Nauvyda, Nauvydas, Nauvydė, Silverija, Silverijus, Žadvainas, Žadvainė;

rytoj: Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė;

poryt: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Didybės viršūnėje nepamiršk, ką reiškia draugas nelaimėje“ (F. Šileris).

**************

Astrologinė prognozė birželio 20-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien galima netolima kelionė, komerciniai ryšiai. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su užduotimis. Galite sulaukti pasiūlymo iš pažįstamo asmens, giminaičio. Nežiopsokite kelyje ir nevairuokite būdami neblaivūs.

JAUTIS. Galite įsigyti norimą daiktą arba teks imtis veiklų, susijusių su nuosavu verslu, statybomis ar pan. Regis, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jei ruošiate jam dovaną ar pan.

DVYNIAI. Šiandien slėpsite savo emocijas ir nerimą. Jūsų praktiškumas leis sutvarkyti nebaigtus reikalus. Galbūt ruošitės tam tikriems atsiskaitymams darbo, mokslo srityje.

VĖŽYS. Šiandien galite pasiduoti pasyvumui, suglebimui, imti piktnaudžiauti svaigalais arba pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

LIŪTAS. Visuomeniška diena, geriau jausitės būdami tarp žmonių, jausdami palaikymą. Noriai dalyvausite renginiuose. Jus prisimins seni draugai arba patys apie save priminsite.

MERGELĖ. Aktyvi, darbinga diena. Regis, laukia rimtas pokalbis. O nieko neveikimas šiandien nedžiugintų, nes nemokėsite numalšinti vidinio nerimo. Lengvai galite kitus suklaidinti arba būti apgauti.

SVARSTYKLĖS. Galvosite apie studijas, ateities planus, keliones. Būtų gerai, kad, žvelgdami toli į priekį, atidžiai pasižiūrėtumėte, kas vyksta šalia jūsų. Galite gauti svarbių žinių per internetą.

SKORPIONAS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti skubų sprendimą. Galbūt teks užbaigti buhalterinę ataskaitą, iki galo neparašytą tekstą ar kt. Galite pasiduoti abejotinai pagundai.

ŠAULYS. Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių arba partnerio, šeimos nario problemų. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai ir bus nelengva įvertinti jūsų santykius.

OŽIARAGIS. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Galite mėginti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, plaukų spalvą ar kirpimą. Regis, vėliau norėsis grįžti prie to paties, kas buvo.

VANDENIS. Šiandien iš jūsų bus laukiama užuojautos, meilės. Galbūt susitiksite su romantiškai nusiteikusiu ar kūrybiškai turtingu žmogumi. Bendraudami su augančia karta, stenkitės daryti pozityvią įtaką.

ŽUVYS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklauso aplinkinių gera nuotaika ir bendravimo kokybė. Elkitės sąžiningai, bet taktiškai, įsiklausykite į intuicijos balsą.

Geros dienos!

Daiva Krunglevičienė (ELTA)

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder