Atsisveikinimo su litu išvakarėse loterijos bilietą nusipirkusi tauragiškė laimėjo pirmą Aukso puodą eurais

Atsisveikinimo su litu išvakarėse loterijos bilietą nusipirkusi tauragiškė laimėjo pirmą Aukso puodą eurais

Praėjus savaitei po lošimo į loteriją kreipėsi garbaus amžiaus tauragiškė, „Teleloto“ žaidime laimėjusi pirmąjį šių metų Aukso puodą - 232 911 eurų (daugiau kaip 804 tūkstančius litų). Naujųjų metų išvakarėse loterijos bilietą dar už litus nusipirkusi moteris sako, kad norėdama tiek sutaupyti, pensijos turėtų neliesti bene 80 metų.

Apie tai, kad laimėjo milžinišką sumą pinigų, moteris sužinojo dar tą patį vakarą, nes, kaip įpratusi, žiūrėjo laidą ir pati braukė bilieto skaičius. Jos vyras jau miegojo, todėl nenorėdama jo žadinti, žinią pirmiausiai pranešė sūnui.

„Sūnau, ką daryt – visą lentelę užbraukiau“, - sutrikusiu balsu į ragelį kalbėjo moteris. Nežinodamas, ar tikėti motinos žodžiais, sūnus liepė jai ramiai eiti miegoti. Kad sėkmė tikrai aplankė mamą, suprato ryte patikrinęs bilietą internetu.

Žmonos laimėjimu kol kas netiki tik jos vyras. „Kol nepamatys prieš akis pinigų, tol ir netikės“, - šypsodamasi sakė moteris, todėl net kelis kartus loterijos darbuotojų perklausė, kada laimėti pinigai bus pervesti į jos banko sąskaitą.

Moteris „Teleloto“ žaidžia jau daugelį metų ir kaskart perka po vieną ar du bilietus. Nei vieno lošimo nepraleidžianti tauragiškė sako, kad laimėti daugiau nei dviejų litų jai iki šiol nesisekė. Nors sėkmė loterijoje ir nelankė, sekmadieniai prie televizoriaus žiūrint „Teleloto“ jai tapo dideliu malonumu ir tradicija.

„Nežaidžiau tik gegužę, kai teko gulėti ligoninėje. Visada pasidžiaugdavau, kai laimi kiti. Galvodavau – va, ir savo pinigais prisidėjau prie jų laimės“, - ramiai dėstė senjora.

Ne vieną dešimtmetį pieno fabrike išdirbusi moteris kartu su vyru gyvena nuosavame name. Seniau, kol dar sveikata leido, ji mėgo suktis sode, augino daržovių, rūpinosi gėlėmis. Dabar jai ir netrukus 75-ąjį jubiliejų švęsiančiam vyrui didžiausias malonumas – anūkai, kurių vienturtis sūnus su marčia padovanojo net tris. Mažiausiam vos keleri, o kitu du jau pilnamečiai: vienas dirba ir gyvena Norvegijoje, kitas ten kartais nuvyksta uždarbiauti.

Pagrindinis tauragiškės noras – pataisyti sveikatą. Tam ji pirmiausia ir skirs dalį laimėtų pinigų. Ne vieną operaciją patyrusi moteris sako, kad kai sveikata bus gera, tai ir kitokių planų atsiras. Galbūt vėliau išvažiuos į sanatoriją, bet tikrai ne už Lietuvos ribų. Kad būtų jaukiau gyventi, laimėtoja žada pasiremontuos namą. Moteris planuoja palepinti ir anūkus. „Sūnus jau apsirūpinęs, todėl dabar svarbiausia jaunoji karta“, - sakė žaidėja.

Aukso puodo laimėtoja prasitarė, kad netrukus jiedu su vyru minės auksines vestuves. 50-imt puikių metų nugyvenę tauragiškiai norėtų artimiesiems iškelti gražią šventę ir kartu pasidžiaugti laimėjimu.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder