Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“

Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas NAUSĖDA: „Šiandien aš stoju į gerbiamo kunigo A.Toliato pusę pirmiausia todėl, kad aš stoju į jo, kaip žmogaus, pusę. Kokią jis atstovauja poziciją yra išvestinis klausimas – dėl pozicijų galime diskutuoti, bet darykime tai pagarbiai vienas kitam. Patyčių kultūra Lietuvoje vieną kartą po truputį turi būti išnaikinta“.

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS: "Kaip sako žemaičiai – kantrybė dangų pelno. Aš manyčiau, kad santūresnis, gerokai atsakingesnis scenarijus labiau priimtinas turėtų būti visiems. Rizika pernelyg didelė, virusas nuo mūsų nepavargo, nepaisant to, kiek mes nuo jo esame pavargę".

Dizainerė Jurga LAGO: "Apie žmonių ketinimus spręskim ne iš rėkimo, maivymosi ir žodžių, o iš darbų ir rezultatų. Plačiai atmerkim akis gyvenimo transliacijai. Ir mokykimės atsirinkti, nes mokytis reikės visą gyvenimą".

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS: "Kalbant apie miesto biudžetą, 2019 metais nebuvo panaudotas apie 31 milijonas, o 2020 metais – maždaug 20 milijonų eurų. Matematika paprasta – pinigų biudžete buvo daugiau, nei panaudota".

Iš Vilniaus į Klaipėdą persikėlęs Virgilijus PAJAUJIS apie uostamiesčio privalumus: "Pastebiu, kad jūra klaipėdiečiams duoda daugiau ramybės ir lengvumo. Iš pirmo žvilgsnio – žmonės čia taip nepersitempia, yra labiau atsipalaidavę nei sostinėje".

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda ŠIŠKAUSKIENĖ: "Dabar subsidijų schema yra pakeista į mums nenaudingą, kuri visiškai nebuvo derinta su verslu“.

Aktorė Larisa KALPOKAITĖ apie LRT: "Jie kažkaip viską lyg ir teisingai pateikia, lyg ir suteikia informaciją, bet jauti, kad ne visą. Yra dalykų, kurių jie nepasako.

Portalas INFA.lt apie bandymus nustumti prezidentą G.Nausėdą nuo valdymo: "Dalios Grybauskaitės prezidentavimo metu į tokius susitikimus be jokių svarstymų vykdavo būtent ji. Kodėl? Todėl kad ji irgi, kaip dabar I.Šimonytė, buvo konservatorių statytinė. Galima daryti išvadą, kad Lietuvoje nesvarbu, kas yra prezidentas ar premjeras. Svarbu, kas iš jų yra konservatorių protežė. Tokių būdu, didžiule palaikančių Lietuvos piliečių balsų persvara išrinktas Gitanas Nausėda – nustumiamas nuo savo tiesioginių įgaliojimų veikti valstybės vardu".

Buvęs Vidaus reikalų ministras Gintaras FURMANAVIČIUS: "Vis bandau sau atsakyti į klausimą, kas ir kada mūsų visuomenę padalino į dvi grupes: tuos visažinius ir mus, tamsuomenę.

Humoristas Artūras ORLAUSKAS: "Žmonės jau suprato, koks melo fabrikas yra suburtas propaguojant Stambulo konvenciją. O ja abejojantys yra slopinami. Neabejoju, jog ir toliau bus stengiamasi Stambulo konvenciją ratifikuoti".

Sidebar placeholder