Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“
Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS išsakė palinkėjimų buvusiems bendražygiams: "Tie, kurie pasirinko trauktis ir eiti kitu keliu, yra jų teisė. Kalba yra ne apie tai, kas ką išgirdo ar neišgirdo, o apie tai, kaip yra laikomasi moralios, etiškos politikos dėsnių".

Mokytoja Sandra SIRUTIENĖ apie "CityBee" "išgarsinusį" skandalą, kai buvo pavogti klientų duomenys: "Girdėjau, jau ir kazino klientų duomenis pasisavino. Tai nėra tik šiandienos problema, tai vyks ir ateityje. Kartais mes to net nesužinome, būna užglaistoma".

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS: "Reiktų ne penkis metus vis diskutuoti apie intelektualių sankryžų įrengimą, o imti vieną kartą ir įrengti".

"Dėl miesto biudžeto, dėl strateginio veiklos plano net saviškiai nebalsavo, o Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija palaikė", - buvęs ilgametis Klaipėdos meras Rimantas TARAŠKEVIČIUS apie tai, kad šios frakcijos prisijungimas prie valdančiosios koalicijos labai sustiprintų pozicijas ir būtų naudingas miestui".

Profesorius Algimantas KIRKUTIS: "Klausiausi per radiją LR Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko T.V. Raskevičiaus pokalbio su LRT ir pajutau gilų nuoširdų gailestį šitam žmogui. Net sunku įsivaizduoti, ką šis jaunas, gabus, išsilavinęs žmogus turi jausti, brisdamas per tokią mėšlo jūrą. Kas verčia jį tai daryti?"

Advokatas Andrius KRIŠTAPAVIČIUS apie Stambulo konvencijos labirintus: "Juk socialinė lytis reiškia, kad nuo smurto teks ginti ir biologinius vyrus, kurie socialinėje dimensijoje nusprendė save identifikuoti kaip moterį. Ir atvirkščiai, konvencijos apsauga galimai neapims tų biologinių moterų, kurios laiko save vyrais".

„Respublikos" vyr. redaktorius Vitas TOMKUS: "Kai VSD uždraus spausdinti „sąmokslo teorijas", nebegalėsime net užsiminti apie Grybauskaitės tarnybą Burokevičiui, Nausėdos aferas su švedais ir viliborais, o apie ofšorinį dujų laivą - net užsiminti. Juk nei vienas faktas oficialiai nebuvo pripažintas. Visi kaip vienas - tik teoriniai".

Juvelyrė Jurga LAGO: "Apsimesti auka - negerai, nes kai tikrai reikės pagalbos, bus kaip toj pasakoj, kur piemuo su vilku. Šiandien taip atsitiko su LGBT. Kai net patys gay žmonės man rašo - “not in my name” veikia ši organizacija - skaldanti visuomenę į vis daugėjančias mažumų grupes".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder