Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“
Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė „Vakarų ekspresas“

Klaipėdos miesto tarybos narė Vaida RAUGELĖ: „Sporto klausimais pradėjau domėtis neseniai, tačiau matau, kad čia sprendimai priimami senoviniais „tarybinių bebrų” metodais, ir tai akivaizdžiai parodo valdininkų bendravimo tonas.”

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS apie pateiktą rinkliavų projektą: "Labai teisingai reaguojama į situaciją prie Parko gatvės rajono. Tačiau tik apmokestinimas rinkliavomis šioje vietoje situacijos taip pat nepakeis. Žmonės važiuoja į parką pasivaikščioti, pasportuoti, todėl problemą reikia spręsti kompleksiškai".

Buvęs miestoTarybos narys Algirdas GRUBLYS apie duomenį saugumo spragas: "Profesionalus programišius gali įsiskverbti į bet kurią sistemą. Tą, ką vienas žmogus kuria, kitas visada gali sugadinti. Bankas vis rašo, kad reikia būti atsargiems. Kai perskaitai tokius įspėjimus, pagalvoji: nė velnio, turbūt nesame tokie saugūs".

Klaipėdos miesto tarybos narė Nina PUTEIKIENĖ:  Kaip TS-LKD yra nusavinusi meilę Tėvynei, taip LRT jos simbolio - Miliūtės - balsu skelbia anatemą - klaidatikių atskyrimą nuo teisiųjų. Miliūtė kirto kirviu ir taškas". 

Visuomenininkas Valdas VIŽINIS: "LRT visiškai politizuota, ji visuomenei nebepriklausantis transliuotojas, informaciją kreipiantis tik konservatoriams pozityvia linkme".

Verslininkė Jolanta BLAŽYTĖ: "Jei ką, tai ir mano nuomonė visiškai sutampa su kunigo A.Toliato nuomone: ši, neva moteris nuo smurto ginanti konvencija, jokios naudos Lietuvai neduos, tačiau porciją genderizmo ideologijos drėbtels taip, kaip išsiveržęs vulkanas gali drėbteli karštos lavos ant nespėjusių evakuotis žmonių (Lietuvos įstatymai jau nuo-iki saugo moteris ir nuo smurto ir nuo diskriminacijos)".

Apžvalgininkė Olava STRIKULIENĖ: "Tik keista, kodėl hibridinio karo įrankio visiškai nebijo Estijos prezidentė Kersti Kaljulaid. Jei Europos vaistų agentūra (EVA) patvirtins, jog rusiška vakcina saugi, estai ją pirks".

Politologas Marius KUNDROTAS: "Nes dabar akivaizdu, kad, sakysim, Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Artūras Žukauskas, sulyginęs kitaip mąstančius apie Stambulo konvenciją su kiaulėmis (faktiškai juos nužmogindamas), tikrai nebus teisiamas pagal neapykantos nusikaltimus, nors jo žodžiai yra verti nacistinės Vokietijos laikų, kai sistemos nemėgstami žmonės buvo vaizduojami kaip žiurkės ir nuodingi grybai".

Apžvalgininkas Algimantas RUSTEIKA: "Dabar partijų finansavimo sistema sugalvota taip, kad jokios naujos jėgos negalėtų ateiti į politiką. Valstybė šeria mūsų pinigais tik tas partijas, kurios jau yra Seime ir kuo daugiau valdžios turi, tuo daugiau pinigų gauna. Kiti negauna nieko, nebent 10 minučių makaraityčių patyčių prieš rinkimus".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder