Galite pabučiuoti nuotaką: tailandietis vedė 3 metrų ilgio kobrą
Galite pabučiuoti nuotaką: tailandietis vedė 3 metrų ilgio kobrą

Tailando gyventojas Warrananas Sarasalinas vedė daugiau kaip 3 metrų ilgio kobrą, kurią jis laiko savo mirusios mylimosios persikūnijimu. Apie šią romantišką istoriją penktadienį rašo Didžiosios Britanijos laikraščio "The Daily Mail" elektroninė versija.

Leidinio duomenimis, vyras, kurio vardas neskelbiamas, yra budistas ir tiki reinkarnacija. Pagal jo tikėjimą, žmogaus siela gali persikelti ir į gyvūno kūną. Prieš penkerius metus merginos netekęs tailandietis nusprendė, kad jo mylimosios siela apsigyveno būtent kobros kūne, nes gyvatė "stulbinamai panaši" į merginą.

"Meilė yra meilė, - cituoja leidinys vieną iš gyvatės sutuoktinio bičiulių, kuris papasakojo šią istoriją, - jis ją nešasi, kad ir kur eitų, netgi miega su ja". Laikraščio žiniomis, vyras vakarus leidžia kartu su mylimąja prie televizoriaus, rengia jai romantiškas iškylas prie tvenkinio, žaidžia su gyvate stalo žaidimus ir lankosi su ja sporto salėje.

Pasak žiniasklaidos, meilės apakintas vyras ignoruoja visus perspėjimus apie pavojų, kurį jis patiria, gyvendamas su daugiau kaip 3 metrų ilgio kobra.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder