Gerbėja dėvėtų drabužių parduotuvėje rado B. Eilish priklausančią striukę

Gerbėja dėvėtų drabužių parduotuvėje rado B. Eilish priklausančią striukę

17-metė Billie Eilish vos per ketverius metus tapo viena klausomiausių pasaulio atlikėjų, kuriai gerbėjai dovanas neša tiesiog glėbiais. Tiesa, šįkart dosnūs klausytojai liko pasipiktinę – paaiškėjo, kad jų dovanų dainininkė sau nepasilieka.

Tikrą detektyvą primenanti istorija prasidėjo socialiniuose tinkluose, kur amerikietė B. Eilish gerbėja Arleth pasidalijo savo džiugesiu, jog vienoje Los Andželo dėvėtų drabužių parduotuvėje rado atlikėjai priklausančią striukę.

„Kartu su pusbroliu nusprendėme pasivaikščioti po dėvėtų drabužių parduotuves. Ir užuot ėję į tas pačias, į kurias dažniausiai einame, nusprendėme užsukti į netoliese atsidariusią naują parduotuvę.

Būtent joje mano pusbrolis rado striukę, priklausančią Billie Eilish“, – puikių emocijų neslėpė Arleth.

Abejonų, jog tai yra garsiosios Billie drabužis, nebuvo – mergina striukės kišenėje rado raštelį. Tiesa, kiek vėliau džiugesį įspūdingu radiniu aptemdė užplūdęs pyktis. Pasirodo, ši B. Eilish striukė – gerbėjo dovana.

„Striukės kišenėje radome raštelį: „Niekada nesušalk, Billie“, o raštelio apačioje buvo parašytas gerbėjo vardas ir socialinių tinklų paskyros pavadinimas. Liūdna, kad dovana neliko pas atlikėją. Internete net radau vaikino nuotrauką, kuris B. Eilish dovanojo šią striukę“, – rašė gerbėja.

Kiek vėliau į įspudingu radiniu besidžiaugiančios gerbėjos žinutę sureagavo Billie striukę padovanojęs vaikinas. Nors mintis dėvėtų drabužių parduotuvėje rasti B. Eilish priklausančius daiktus atrodo labai viliojanti, gerbėjas tokiu atlikėjos poelgiu buvo nusivylęs.

„Man liūdna matyti, kad striukė niekada tavęs nešildė, Billie“, – trumpai parašė jis.

Visgi buvo ir tokių, kurie tokiu 17-metės dainininkės poelgiu buvo sužavėti – esą tai tik rodo, kad B. Eilish domisi aplinkosauga.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder