Iš muziejaus Nyderlanduose pavogti paveikslai

Iš muziejaus Nyderlanduose pavogti paveikslai

Iš Roterdamo muziejaus Nyderlanduose, kur eksponuojami visame pasaulyje žinomų 19 ir 20 amžiaus dailininkų darbai, buvo pavogti keli vertingi paveikslai, rašo "The Telegraph".

"Naktį kažkas įsilaužė ir pavogė kelis paveikslus, kurių vertė gana didelė, - antradienį sakė Roterdamo policijos atstovė. - Pradėtas didelis tyrimas, įvykio vietoje dirba teismo ekspertai".

Policijos atstovė teigė dėl keleto priežasčių kol kas negalinti atskleisti, kokių menininkų paveikslai buvo pavogti. Manoma, kad vienas iš pavogtų paveikslų yra Prancūzijos dailininko Anri Matiso (Henri Matisse) darbas, pranešė naujienų agentūra ANP. Vienas jų fotografas anksti antradienį nufotografavo nutrūkusią vielą, kabančią ten, kur anksčiau buvo vienas A. Matiso paveikslas.

Pasak policijos atstovės, pareigūnai bando išsiaiškinti, kaip ir kada vagys pateko į muziejų, ir nustatyti jų tapatybes.

Roterdamo muziejaus tinklalapyje skelbiama, kad šiuo metu ten eksponuojami Pablo Pikaso (Pablo Picasso), Vincento van Gogo (Vincent Van Gogh), Marselio Diušampo (Marcel Duchamp) ir Pito Mondriano (Piet Mondriaan) darbai.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder