Ką Simona Nainė galvoja apie darbą televizijoje?

Ką Simona Nainė galvoja apie darbą televizijoje?

Apie televizijos žvaigždžių gyvenimą galima prisiklausyti pačių įvairiausių istorijų, netrūksta pasakojimų apie tuos, kurie pasidavė žvaigždžių ligai ar pamiršo savo tikrąjį aš, bet daugelis jų televiziją vadina antraisiais namais. Būtent taip kalba ir atlikėja, grupės „Pinup girls“ narė ir prekės ženklo „Nunu“ įkūrėja Simona Nainė (28), šį sezoną tapusi viena iš komandų kapitonų LNK anekdotų šou „Tik nesijuok“.

Simona neslepia, kad pati sau yra didžiausia kritikė: „Kadangi laidos formatas toks lengvas ir kupinas gerų emocijų, stebėdama save iš šono net pastebėjau, kad laidoje esu iš esmės tokia pati, kokia būnu ir namuose. Aišku, mūsų kompanija ten puiki ir gerai pažįstama, todėl studijoje atmosfera visada gera.“ Laidoje ji dirba ne tik su patyrusiais kolegomis, bet ir su gerais bičiuliais – laidos vedėju Tomu Langviniu bei Žygimantu Stakėnu, kuris pernai buvo jos partneris projekte „Žvaigždžių duetai“. Be to, anekdotus studijoje pasakoja ir daugelis pramogų pasaulio atstovų, pasiskirstę į dvi komandas ir konkuruojantys tarpusavyje.

Visgi laidų būna visokių, kaip žinia, skirtingų formatų yra tekę išbandyti ir pačiai S.Nainei. Ar ji vis dar mėgaujasi darbu televizijoje, o gal tai jau tapo rutina? „Televizija – tikra fantastika. Man ji labai labai patinka. Tai tikrai tokia vieta, kurios net nevadinu darbu. Man tai yra didelis malonumas, - patikino S.Nainė. - Aišku, būna visko, galbūt kai kurie žmonės ir kankinasi prieš kameras, bet aš ten ateinu kaip pas draugus, net su visais operatoriais ir kitais komandos nariais bendraujame kaip su bičiuliais. Nėra nieko, kas man ten nepatiktų.“

Atlikėja atskleidė, kad laidoje „Tik nesijuok“ iš naujo atrodo ir kai kuriuos žinomus žmones. „Turbūt didžiausiu atradimu man tapo Merūnas – kaip jis nuostabiai pasakoja anekdotus! Tiesą sakant, net nebūčiau pagalvojusi, kad jis tai darytų taip gražiai, taip teatrališkai. Kai žmogų pažįsti tik iš televizijos ekranų, susidarai apie jį vienokį įspūdį, tačiau kai išgirsti jį pasakojantį anekdotus, atsiskleidžia visai kita jo pusė“, - solistu žavėjosi S.Nainė.

Parengta pagal priedą „Laisvalaikis"

Raktažodžiai
Sidebar placeholder