Kokia tu mama pagal Zodiako ženklą?

Kokia tu mama pagal Zodiako ženklą?

Būti gera mama yra pagrindinė kiekvienos moters pareiga. Sužinokite, kokiomis mamos savybėmis apdovanota kiekvieno Zodiako ženklo mama.

AVINAS

(03 21–04 20)

Mama Avinas nuo kitų Zodiako ženklų atstovių skiriasi energija, gyvybingumu ir atkaklumu, ir būtent šias savybes ji diegia savo vaikams. Tokia mama vaikų labai nelepina – ji gana griežta ir reikli, tačiau mamos Avino vaikai išauga stipriomis, savarankiškomis ir ambicingomis asmenybėmis. Tokie vaikai dažnai pasiekia karjeros aukštumų arba sukuria savo verslus, būtent dėl tų savybių, kurias jiems įskiepijo mama. Avino ženklo mamos lieka jaunatviškos gana ilgai, todėl savo dukroms jos dažnai būna lyg geros draugės, o sūnūs nevengia su tokia mama pasirodyti ir prie draugų.

 

JAUTIS

(04 21–05 20)

Mama Jautis – tai viena švelniausių mamų iš viso Zodiako. Ji apkabins, išbučiuos, pamyluos ir globos savo atžalas su didžiule meile. Tai yra labai gerai... kol vaikai nesuaugę. Ši mama yra gana rami, praktiška ir tvirtai stovinti ant kojų. Ji visada ras laiko savo vaikams, nes puikiai moka paskirstyti darbus visiems šeimos nariams. Jos namai visada bus patogūs, jaukūs ir tvarkingi. Ji išmokys savo vaikus gražiai gyventi ir džiaugtis paprastais gyvenimo malonumais, tačiau paauglystėje vaikai gali pradėti maištauti ir priešintis perdėtai mamos Jaučio globai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Po Dvynių ženklu gimusi mama protinga, gyvybinga, mėgstanti kalbėti ir bendrauti. Ji gali būti puiki mokytoja savo vaikams, tačiau Dvynių ženklo moterų charakteris labai permainingas, joms sunku nuosekliai siekti savo tikslo, jos gali pradėti nuolaidžiauti. Vaikai tai puikiai jaučia ir net patys mažiausi gali tuo pasinaudoti. Dažnai tokios mamos tikisi, kad jų vaikai bus labai savarankiški ir duoda jiems gana didelę laisvę. Jos galvoja, kad vaikai augdami patys išsiaiškins, kas yra gerai, o kas blogai. Tiesa, su tokia mama niekada nebus liūdna – ji visada sugalvos staigmenų ar pramogų savo vaikams ir jose dalyvaus pati.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Mama Vėžys – tai turbūt pati mamiškiausia mama iš viso Zodiako. Reikėtų paminėti, kad šeima yra pagrindinis Vėžio ženklo moterų pašaukimas. Mama Vėžys yra prisirišusi prie namų ir stengiasi sukurti savo vaikams saugią aplinką. Tokia mama nuolatos stebi savo atžalas. Pro jos akis nepraslys net menkiausios smulkmenos: kiek vaikas suvalgė, ką jis apsirengė, kaip jis jautėsi ir t. t. Dažnai tai perauga į perdėtą globą ir visišką kontrolę. Tačiau tokia mama rūpinasi savo vaikais labai nuoširdžiai ir už tai jai galima daug ką atleisti. Visgi persistengti nereikėtų, nes mama Vėžys rizikuoja užauginti „mamyčiuką“, kuriam bus sunku išgyventi be nuolatinės mamos globos.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo mama labai valdinga, kontroliuojanti, tačiau dosni. Išoriškai ji paprastai atrodo ryškesnė nei kitos mamos. Mama Liūtas suteiks savo vaikams viską, ką gali geriausio, nes pagrindinis jos noras – matyti laimingus vaikus. Tokios mamos vaikai žais su gražiausiais žaislais, lankys geriausią mokyklą, vilkės madingiausius drabužius ir pan. Mama Liūtas dažnai yra autoritetas savo vaikams, o tokių mamų vaikai būna gana klusnūs. Jeigu mamos kontrolė per didelė, paauglystėje gali kilti problemų.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Po Mergelės ženklu gimusi mama labai kruopšti ir rūpestinga. Rūpestingumu ji gali konkuruoti net su mama Vėžiu, tačiau mamos Mergelės rūpinimasis savo vaikais truputį kitoks. Ji paguos, paglostys, patars, parodys kryptį, tačiau nedarys už vaiką to, ką jis gali pats. Taip ji ugdo vaiko savarankiškumą. Be to, ši mama rūpinasi, kad vaikas maitintųsi sveikai, daugiau judėtų ir nuo mažens įgautų gerus asmens higienos įgūdžius. Paprastai tokių mamų vaikai užauga darbštūs, punktualūs ir labai praktiški.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Mama Svarstyklės – tai labai išmintinga mama. Dar prieš vaiko atėjimą į šį pasaulį mama Svarstyklės perskaitys šūsnį su vaikų auklėjimu susijusios literatūros. Ši mama retai būna griežta, ji nemoka pykti, bartis, tačiau ji su vaiku bendrauja kaip su suaugusiu, ji išklauso, pasidalija savo pastebėjimais, įgyja jo pasitikėjimą ir tampa geriausiu draugu. Vaikai mokosi iš tokios mamos susitvardymo, ramybės, gebėjimo išspręsti konfliktines situacijas ir rasti bendrą kalbą su visais aplinkiniais.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Po Skorpiono ženklu gimusi mama yra labai atsakinga, besiruošianti motinystei ir vaiko auginimui. Ji turi labai aiškią tobulos šeimos viziją ir visomis pastangomis jos siekia. Dažniausiai tokios mamos pasineria į visapusį vaikų auklėjimą, stengiasi, kad jų atžalos būtų viskuo aprūpintos, sveikai maitintųsi, lankytų kuo geresnę mokyklą, kuo daugiau būrelių ir pan. Tai gana griežtos mamos, tačiau savo griežtumą jos derina su begaline meile ir atsidavimu. Be to, mama Skorpionas sugeba išugdyti vaiko pasitikėjimą savimi ir individualumą.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Po Šaulio ženklu gimusi mama yra linksma, optimistiška ir teisinga. Ji gana lengvai žvelgia į gyvenimą, siekia užmegzti draugiškus santykius su savo vaikais ir nesistengia perdėtai jų kontroliuoti. Jai labiau patinka rūpintis vaikais, negu juos auklėti. Mama Šaulys nėra pernelyg globėjiška, ji palieka vaikams nemažai asmeninės laisvės, kad jie patys atrastų savo kelią. Tiesa, ji turi puikią intuiciją ir esant reikalui gali nukreipti savo atžalą tinkama linkme. Tokia mama mėgsta keliauti, turi savo tikslų ir jų siekia. Vaikai iš mamos Šaulio išmoksta optimistiškiau žvelgti į gyvenimą ir nebijoti rizikuoti, kad pasiektų savo tikslus.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Po Ožiaragio ženklu gimusi mama yra gana griežta, santūri ir nedaugžodžiaujanti. Paprastai ji gerai žino, ko nori, ir moka to išsireikalauti. Dažniausiai mama Ožiaragis nėra linkusi demonstruoti „didelių švelnumų“, tačiau giliai širdyje ji labai myli savo vaikus ir stengiasi jiems įskiepyti savo vertybes. Iš mamos Ožiaragio vaikai išmoksta disciplinos, rimto požiūrio į gyvenimą, praktiškumo ir atkaklumo siekiant savo tikslų. Tokių mamų vaikai anksti išmoksta užsidirbti ir taupyti pinigus. Dažnai Ožiaragio ženklo mamos augina būsimus lyderius.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis – tai švelni, linksma, ryžtinga ir nepriklausoma mama, visada pasirengusi naujiems nuotykiams bei iššūkiams. Ši mama suteikia daug laisvės savo vaikams, mėgsta su jais kalbėti, diskutuoti, nuo mažens ugdo jų savarankiškumą. Kartais tos laisvės būna per daug ir tokios mamos stengiasi pildyti kiekvieną vaiko užgaidą ir yra labai atlaidžios. Kartais toks atlaidumas gali baigti „užsėdimu ant sprando“.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys – tai ramios, jautrios ir pasiaukojančios mamos, su dideliu pareigos jausmu. Žuvų mamos labai švelnios ir dėmesingos savo vaikams. Jos puikiai susitvarko su visais motiniškais rūpesčiais, bet labai jautriai reaguoja į savo vaikų nesėkmes. Jos gali taip įsijausti į savo vaiko emocijas, kad ima jas jausti pačios. Dažnai tokia mama visą gyvenimą galvoja, ką ji gali padaryti, kad jos vaikas taptų dar laimingesnis ir sėkmingesnis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder