Kokios moteriškos savybės traukia stiprius vyrus
Kokios moteriškos savybės traukia stiprius vyrus

Kiekviena mergina širdies gilumoje svajoja apie stiprų ir sėkmingą kavalierių, kuris išsivežtų ją į pasakišką šalį, vadinamą „laiminga santuoka“. Tik ne kiekviena supranta, kur tokį rasti ir ką dėl to reikia padaryti. Jeigu jūs kaip tik ieškote sau tokio gyvenimo draugo, tai bus verta sužinoti, kokiais bruožais merginos gali patraukti pasiturinčius vyrus.

1. Žavesys

Visiškai nesvarbu, ar gamta jus apdovanojo išskirtiniu grožiu. Kad sužadintumėte vyrui simpatiją, reikia būti ne pirmąja gražuole, o žavinga kokete, kurią visada malonu stebėti ir prie kurios jis norėtų grįžti vėl ir vėl.

2. Nuoširdumas

Moteris, kuri elgiasi natūraliai, be apsimetinėjimo ir perdėtos vaidybos, visada turi daugiau šansų patikti sėkmingam vyrui už tą, kuri yra manieringa ir veidmainė.

3. Polinkis šypsotis

Nuolat besišypsančiai moteriai visada bus lengviau suvilioti vyrą, nepriklausomai nuo to, ar ji graži, ar ne. Moters šypsena vyrui byloja, kad ji žvelgia į pasaulį su optimizmu ir nesusikoncentruoja į kasdienes problemas. O jam kaip tik tokios ir reikia.

4. Susidomėjimas ir entuziazmas

Sėkmingi vyrai paprastai būna rimtai susidomėję savo darbu. Todėl gyvenimo draugė, kuri bus šalia, taip pat turi turėti savo pomėgių, hobių, ne tik puikių asmeninių moteriškų savybių. Nesvarbu, ar tai darbas , ar hobis. Svarbu, kad jai blizgėtų akys nuo savo mėgstamo užsiėmimo.

5. Pusiausvyra

Emocijos brandžiam ir pasiturinčiam vyrui yra infantilumo ir kvailumo požymis. Tokiam vyrui nereikia kaprizingos ir neprognozuojamos būtybės. Jis nori, kad šalia būtų stabili ir lanksti moteris, su kuria būtų lengva susitarti ir išspręsti bet kokią problemą.

6. Išradingumas

Žinoma, sėkmingas vyras nori matyti šalia ne tik „paveikslėlį“, bet ir protingą bendražygę, kuri, reikalui esant, galėtų pastūmėti jį teisingas vėžes ir padėtų išsikapstyti iš keblios situacijos.

7. Išmintis

Būti šalia perspektyvaus vyro nėra lengvas darbas. Dažnas jo komandiruotes ir darbą per šventes gali pakęsti ne kiekviena. Todėl jam reikia išmintingos ir sugebančios kantriai laukti moters.

reklama

8. Draugiškumas

Tikram sėkmingam vyrui visada svarbu, kad jo išrinktoji turėtų gerą reputaciją ir sugebėtų surasti bendrą kalbą ne tik su savo draugėmis, bet ir su visais, su kuriais jai teks gyvenime susipažinti ir bendrauti. Čia pravers komunikabilumas, lankstumas ir nuoširdumas.

9. Mokėjimas elgtis su pinigais

Kvaila manyti, kad pasiturintys vyrai pasirengę išleisti milijonus savo mylimajai. Dažniausiai būna kitaip. Turtingas vyras kontroliuoja savo pajamas ir išlaidas. Jis norės šalia matyti moterį, mokančią išmintingai tvarkyti biudžetą.

10. Judrumas

Dažniausiai perspektyviam pasiturinčiam vyrui reikalinga moteris, kuri būtų pasirengusi netikėtoms spontaniškoms išvykoms, permainoms ir persikraustymams. Tokia moteris turi būti lengvai išjudinama, kad bet kokioje iš anksto neplanuotoje situacijoje galėtų pakilti ir sekti paskui savo ryžtingą ir veiklų vyrą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder