Kurie Zodiako ženklai yra atlaidūs, kurie - kerštingi

Kurie Zodiako ženklai yra atlaidūs, kurie - kerštingi

Nuoskaudos tikrai ne visada yra greitai pamirštamos, todėl su kai kurių Zodiako ženklų atstovais geriau nejuokauti.

 Kad jūsų niekšybės nesmogtų su dviguba jėga atgal, verta žinoti, kurie Zodiako ženklai yra atlaidūs ir geranoriški, ir kurie jų nusiteikę įvykdyti patį žiauriausią kerštą.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas apie kerštą ilgai negalvos, o tiesiog imsis atitinkamų veiksmų. Užgauti šio Zodiako ženklo atstovo jausmus nėra labai sudėtinga, todėl su Avinu geriau nejuokauti. Avinas nerezga keršto planų, bet jo kerštas bus žiaurus: šio Zodiako ženklo atstovai padarys taip, kad jūs kentėtumėte, ir tam jam neprireiks didelių pastangų. Įsiminkite: Avinui padaryta piktadarystė prilygsta savižudybei.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Nors Jautis yra geranoriškas ir atlaidus, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šio Zodiako ženklo atstovai turi itin didelį draugų ratą. Jei prireiktų atkeršyti, Jautis veiktų tikrai ne vienas ir jo keršto planas būtų kruopščiai apgalvotas. Nors gali atrodyti, kad Jautis yra labai nuolankus, tačiau nepamirškite, kad viskas turi savo ribas: jei jas peržengsite, tikrai kentėsite.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jei susipyksite su Dvyniais, galite būti iškviesti į dvikovą, tačiau nusiteikite, kad šansai laimėti bus labai menki. Kartais šio Zodiako ženklo atstovai imasi „tyliojo“ keršto, tačiau tai jums gali dar labiau pakenkti. Dvyniai pasirūpins, kad jūsų reputacija būtų sugadinta, todėl pasekmes jausite dar ilgą laiką. Suminkštinti Dvynių širdį gali tik nuoširdus atsiprašymas, tačiau jie jūsų atgailos ilgai nelauks.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys viso gyvenimo laikotarpiu išlieka dideliu vaiku, todėl ir jo kerštas labiau primena vaikiškas išdaigas. Įpykęs Vėžys gali sukarpyti jūsų mėgstamą drabužį ar paslėpti automobilio raktelius, tačiau aistroms aprimus prisipažins ką padaręs ir nuoširdžiai atsiprašys. Nors šio Zodiako ženklo atstovų kerštas nėra žiaurus, tačiau nereikėtų pamiršti, kad jie yra labai jautrios asmenybės, todėl juos įskaudinti yra labai paprasta.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Jei užgausite Liūto jausmus, jame pažadinsite tikrą žvėrį, todėl kerštas bus negailestingas. Šio Zodiako ženklo atstovai ne iš karto smogia su visa jėga – iš pradžių jie siunčia įspėjimus, o tik vėliau imasi tam tikrų veiksmų. Gali atrodyti, kad Liūto kerštavimui nėra jokios pabaigos: nors gavus pirmąjį įspėjimą neretai manoma, kad Liūtas jau atsiskaitė, tačiau tai tėra pradžia. Užkirsti kelią Liūto kerštui galėsite tik atgailaudami.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Nors Mergelės nėra labai kerštingos, tačiau jei peržengsite ribas, šio Zodiako ženklo atstovai tikrai pasistengs, kad jūs kentėtumėte. Mergelė gali kerštauti iki pat gyvenimo pabaigos, nes patirtas nuoskaudas ji laiko labai ilgai. Net ir tuo atveju, jei nusprendėte atsiprašyti, gali nepavykti suminkštinti Mergelės širdies, todėl jums gali tekti kur kas labiau pasistengti. 

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės – subtilaus keršto meistrės. Ne, šio Zodiako ženklo atstovai tikrai nesiims akivaizdaus keršto ir juo labiau nekvies jūsų į dvikovą, tačiau tai nereiškia, kad jums neteks kentėti. Iš pradžių galite nė neįtarti, kas apie jus paskleidė paskalas, ir tik gerai įsigilinę suprasite, kad tai – Svarstyklių darbas. Jei norite taikos ir ramybės, su Svarstyklėmis geriau nejuokaukite.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas tikrai ras būdų, kaip jums kuo skaudžiu įgelti. Šio Zodiako ženklo atstovai yra tikri savimylos, todėl užgavę Skorpiono jausmus tikrai kentėsite. Skorpionai tiesiog dievina intrigas, todėl sukurps filmo scenarijaus vertą keršto planą, ir jį tobulai įgyvendins.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliai yra labai kantrūs, todėl visuomet išlaukia tinkamos progos atkeršyti savo skriaudėjui. Keršto planas dažniausiai yra įgyvendinamas praėjus gana ilgam laikui po padarytos skriaudos, todėl tai gali būti gana netikėta. Kuo ilgiau Šaulys atidėlioja keršto plano įgyvendinimą, tuo žiauresnė bausmė laukia, todėl užgavę šio Zodiako ženklo jausmus tikrai negalėsite ramiai gyventi.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiai nemėgsta intrigų, tad ir kerštauti dažniausiai... tingi. Jei šio Zodiako ženklo atstovai nusprendžia atkeršyti, dažniausiai jų suregztas planas būna labai nuobodus ir lengvai nuspėjamas. Šio Zodiako ženklo atstovas pirmiausia kelis kartus pagrasins, o tuomet, kai jau būsite susitaikę su jūsų laukiančia bausme, šis „planas“ bus įgyvendintas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandeniai yra labai taikūs, tad ir kerštautojai iš jų tikrai nekokie. Jei Vandenis imasi keršto, taip nutinka tik dėl to, kad paprasčiausiai nėra kito pasirinkimo. Keršto žiaurumas įprastai būna proporcingas jūsų padarytai žalai: jei jūs jį įžeisite, Vandenis įžeis jus. Vis dėlto, jei šio Zodiako ženklo atstovą įskaudins jo antroji pusė, greičiausiai jis tiesiog atsisveikins ir nesuteiks jokios progos pasiteisinti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys ilgai prisimena nuoskaudas, tačiau kerštavimo imasi tik išimtiniais atvejais. Užgauti Žuvų jausmus yra labai paprasta, tad rizikuoti tikrai neverta (na, nebent norite visiems laikams sugadinti tarpusavio santykius). Nuoširdus atsiprašymas padeda tikrai ne visada: šio Zodiako ženklo atstovai gali paprasčiausiai nutraukti bendravimą. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder