„Vieną kartą su vienu bičiuliu svarstėme, kad galbūt pramogų verslas yra ta vieta, kur susirenka daugiausia nevisavertiškumo kompleksų kamuojamų žmonių. Jie visą gyvenimą jautė nepasitikėjimą savimi, todėl, gavę galimybę jį užmaskuoti, taip ir padarė.
Man atrodo, mes tai dažnai darome, ir net pats įžūliausias atlikėjas ramioje aplinkoje gali pasirodyti jautrus kaip gvazdikėlis“, – juokiasi M. Mikutavičius.
Paklausus, ar pats save priskirtų prie kompleksų turinčių žmonių, Marijus šypteli, jog jis nėra išimtis, tad baimės jam nėra svetimos.
„Aš kartais pradedu galvoti, kad aš televizijoje net neturėjau atsidurti, nes, lyginant su dabar, kiek aš plepu, prieš pradėdamas dirbti televizijoje buvau gan drovus. Pirmus kartus, kai bandžiau kalbėti prieš kameras, mane kaustė baimė. Tiesą sakant, net dabar, jei reikia kalbėti prieš didelę auditoriją, jaučiu, kaip virpa mano balsas, o kartais ir rankos.
Kiekvieną kartą išėjęs į sceną, pačią pirmą dainą ne tik sudainuoju, bet ir išdrebu. Tai reiškia, kad pirminis tu esi tas susigūžęs intravertas, kuris visą gyvenimą savo baimę maskuoja. Juk dirbi tokį darbą, kur vertinamas pasitikėjimas“, – tikino M. Mikutavičius.
Prakalbęs apie karjeros pradžią, Marijus prisimena, jog tuomet jo gyvenimą drebino ne viena nesėkmė, tačiau be jų gyvenimas yra neįsivaizduojamas. M. Mikutavičius šmaikštauja, kad viena įsimintiniausių nesėkmių yra jo įrašytos dainos, kurių jis pats nemėgsta.
„Esu įrašęs dainų, kurios man pačiam nepatinka. Manau, kad, jei visi atlikėjai būtų sąžiningi sau, kiekvienas turi tokių dainų. Pavyzdžiui, tokią dainą apie žiemą aš net nežinau, kodėl sudainavau, bet žmonėms ji patinka. Dar nežinau, kodėl dainavau „Ar mylėsi tu mane“. Mes ją iki šiol dainuojame koncertuose, nes ji patinka žmonėms, bet ji tikrai labai kvaila ir bloga. Man tiesiog patinka, kad žmonėms ji patinka“, – juokiasi atlikėjas.
Rašyti komentarą