Middleton brolis atskleidė tiesą apie Kate: lankydavosi specialiose terapijose

Middleton brolis atskleidė tiesą apie Kate: lankydavosi specialiose terapijose

Nors karališkoji šeima savo gyvenimą ir bando slėpti po 9 užraktais, kai kurios, net ir pačios privačiausios jų gyvenimo detalės, vis dėlto iškyla į paviršių.

Visai neseniai viešumoje pasirodė informacija, jog princo Williamo žmona Kate Middleton lankėsi specialiose psichologo terapijose.

Tiesa, viskas – dėl kilnaus tikslo.

Dar šių metų pradžioje Kate brolis Jamesas viešai prabilo apie tai, kad ne vienerius metus jam teko kovoti su depresija. Siekdamas išgyti kuo įmanoma greičiau, vyras lankėsi ir pas specialistus, o kartais čia būdavo pakviečiama visa jo šeima – tarp jų ir pati Kate.

Jamesas, davęs interviu užsienio žiniasklaidai, pripažino, kad buvo be galo laimingas, jog šeima prisidėjo prie to, kad jis kuo greičiau ir vėl atsistotų ant kojų, todėl kai kuriose jo sesijose būdavo ir Kate, ir kita jo sesuo Pippa, bei motina Carole.

„Jos buvo visos. Nebūtinai vienu metu – kartais individualiai, kartais – kartu“, – sakė J. Middleton.

Jis prisiminė ir sunkiausią laikotarpį, kurį buvo sukėlusi depresija. „Aš negalėjau nieko daryti. Negalėjau miegoti, negalėjau skaityti knygos, žiūrėti filmo, valgyti“, – prisiminė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Pasirodo, kad 31 metų Jamesas jau kurį laiką kovoja su depresija. Vyras tikina kartais nė negalėdavęs užmigti, nes jautėsi taip, lyg jo galvoje vienu metu skambėtų 10 skirtingų radijo stočių.

„Aš negalėdavau atsakyti nė į pačias paprasčiausias žinutes, todėl nė neatsidarydavau elektroninių laiškų. Negalėjau bendrauti net su pačiais mylimiausiais – šeima ir draugais“, – užsienio žiniasklaidai sakė vyras.

J. Middletonas papasakojo ir tai, kad 2017 metais jis galiausiai pripažino, kad jam reikalinga pagalba. „Jūs galėtumėte pagalvoti, kodėl niekuomet nesikreipiau į šeimą? Tačiau su tais, kurie yra tau artimiausi, kalbėti yra sunkiausia“, – dėstė toliau jis.

„Žinau, kad aš esu palaimintas ir gyvenu privilegijuotą gyvenimą, tačiau tai nepadaro manęs atspariu depresijai“, – sakė J. Middletonas.

Vyras pridėjo, kad viešai prabilti apie savo išgyvenimus jį paskatino ne kas kitas, o šeima sesuo Kate, jos vyras Williamas ir princas Harry. Jamesą užkrėtė jų skatinimas apie ligas prabilti visus tuos, kuriems reikia pagalbos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder