Atlikta studija apie motinystę rodo, kad keturios iš dešimties moterų viduryje nakties, kai pabunda nuo vaiko verksmo, prisijungia prie interneto.
Mobiliojo tinklo operatorius „Three“ išsiaiškino, kad motinos naudojasi socialiniais tinkla
is ir interneto forumais ieškodamos patarimų, kaip auginti ir auklėti vaikus. Kartais gyvendamos toli nuo kitų savo šeimos narių, jos daug laiko praleidžia ieškodamos pagalbos internete, lankosi tokiose interneto svetainėse kaip babycentre.co.uk ir mumsnet.com.
Jaunos mamos taip pat kelias valandas kiekvieną savaitę praleidžia plepėdamos su kitais tėvais, ieško receptų ir kalbasi per „Skype“. Kaip dažniausi užsiėmimai internete yra ir elektroninių laiškų rašymas bei skaitymas, naršymas „Facebook“, orų tikrinimas ir žemėlapių paieška.
Septynios iš dešimties mamų viena su kita bendrauja internetu, o du trečdaliai jaunų mamų sako praleidžiančios nuo vienos iki dviejų valandų per dieną internete.
Dviejų vaikų mama ir kompanijos „Three“ vadovė Sylvia Chind sako: „Tai, kad mamos kasdien praleidžia 92 minutes savo brangaus laiko prie interneto, rodo, jog jos juda į priekį kartu su technologijomis.“
Tėvams skirtos interneto svetainės bounty.com atstovė spaudai Faye Mingo teigia: „Moterys jaučiasi galingesnės, galėdamos išspręsti savo problemas, o internetas padeda tai padaryti.
Jos jaučiasi labiau pasitikinčios savimi ir savo sugebėjimais rūpintis vaikais. Dažnai geriausius patarimus gali duoti žmonės, kurie jau yra susidūrę su tokiomis pat problemomis. Tereikia juos susirasti internete.“
Tyrimas taip pat atskleidė, kad naujoji mamų karta pasiekia internetą per savo išmaniuosius telefonus. Viena iš trijų mamų būtent per telefoną ir pasiekia internetą. Daugelio šių moterų amžius nuo 16 iki 24 metų.
24 metų mama Kirsty Henshaw sako: „Visai neseniai suvokiau visą savo išmaniojo telefono potencialą ir mobiliojo interneto naudą. Būdama užimta mama ir jauna verslininkė ieškau galimybių išnaudoti savo laiką kuo efektyviau.
Mobilusis internetas suteikia galimybę pasitikrinti elektroninį paštą ir dienotvarkę, kai nesu prie kompiuterio, naudotis „Google“ žemėlapiais, kad nepasimesčiau pakeliui į susitikimą ir visai nebūtinai turiu būti prie kompiuterio, kad prisijungčiau prie „Facebook“, kai viduryje nakties pabundu nuo sūnaus verksmo“.
Rašyti komentarą