P. Gražulis paaiškino, kas buvo šalia jo posėdžio metu

P. Gražulis paaiškino, kas buvo šalia jo posėdžio metu

Internete žaibiškai plinta ekrano nuotraukos iš nuotoliniu būdu vykdyto Seimo Kultūros komiteto posėdžio. Jame užfiksuota, kaip šalia parlamentaro Petro Gražulio pasirodo pusnuogis vyras ir padeda jam išspręsti kilusius techninius nesklandumus.

Pirmasis apie posėdžio įrašą savo „Facebook“ paskyroje paskelbė žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas. 

Pats P. Gražulis nuo žiniasklaidos atsitvėrė tylos siena, tačiau sutiko pateikti komentarą Alfa.lt. 

„Klausykite, strigo internetas, sūnus buvo šalia. Gal, sako, šitą paspausk. Kas čia per problema?“ – retoriškai teiravosi parlamentaras. 

P. Gražulis piktinosi, kad žiniasklaida neteisingai nušvietė įvykį ir neslėpė pagiežos žodžių A. Tapino pusėn. 

„Taip sutapinėjo ta visa žiniasklaida, kad tai yra tragedija. Jūs įdėkite net įrašą – komiteto pirmininkas sako: kas čia, aš jūsų negirdžiu. Aš jo irgi negirdėjau. Tai sūnus sako, gal paspausk šitą. Pamatė visi sūnaus galvą ir baisiausia tragedija dabar!“ – apmaudo neslėpė parlamentaras. 

P. Gražulis pridūrė, kad nuotoliniu būdu vykdant posėdį jis gali dalyvauti jame iš kur panorėjęs. 

„Nuotolinis posėdis vyko ne kabinete, o tai buvo mano Seimo bendrabučio kambaryje. Anksti ryte atvažiavo sūnus. O aš dariau posėdį. Ir taip išėjo, kad ėmė striginėti, tai man sūnus padėjo“, – dėstė P. Gražulis. 

Reakcijų audra 

Socialiniame tinkle „Facebook“ nežinomo vyro pasirodymas šalia P. Gražulio sulaukė tikros reakcijų audros. 

„Kai per vasaros atostogas atbėgi iš kiemo seneliui padėti skaipą įsijungti“, – vaizdo įrašo ištrauką apibūdino humoristas Paulius Ambrazevičius.

„Mama, nupirk Józsefą Szájerį. Mama: bet mes turime Józsefą Szájerį namuose. Józsefas Szájeris namuose“, – po ekrano nuotrauka, kurioje posėdžio metu užfiksuotas P. Gražuolis, šmaikštavo politologas Mažvydas Jastramskis. 

Progos aptarti situaciją, į kurią įsipainiojo P. Gražulis, nepraleido ir komikas Olegas Šurajevas.

 „Šiandien yra diena, kai pasaulis truputį apsivertė: Gražulis, pasirodo, nėra toks homofobas, kaip nori atrodyti. Karbauskis irgi namuose slapta pasikabinęs LGBT vėliavą, Širinskienė netiki Dievu, Veryga žostkai geria ir šnioja, Skvernelis Counter Strike niekada nežaidė už mentus, Kepenis yra pasidaręs visus įmanomus skiepus, Paksas gyvas, Zuokas slapta prideda žmonėms pinigų į pašto dėžutes, o Skardžius nėra korumpuotas gaidys“, – šmaikštavo jis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder