Palmira: nuo šios dienos prasideda gerosios permainos

Palmira: nuo šios dienos prasideda gerosios permainos

Tai šventiškos pilnaties dienos, kai grįžta ramybė, santarvė ir apima džiaugsmas. Susitaikyti bus lengva ir malonu, pavyks rasti kalbą net ir su tais, kurių nemėgstate. Nepraleiskite tokios progos antradienį.

Nuo šios dienos prasideda gerosios permainos apskritai. Baigiasi nesusikalbėjimo, nesusipratimų, painiavos, įvairių strigimų laikas. Sklaidosi neaiškumai – tarsi akys atsiveria.

Tampa aišku, kur klydome, kur pasidavėme apgaulei, iliuzijoms. Dabar mūsų pastangos nebepakibs ore – jos bus rezultatyvios, iš karto apčiuopiamos. Antradienį galima planuoti daugiau darbų.

Tinkamas laikas tvarkyti piniginius ir turto, verslo reikalus. Itin romantiškas vakaras, palankus švęsti, pramogauti, romantiškiems pasimatymams.

Antradienį 5 val. 44 min. Merkurijus nustojo judėti atatupstas Žemės stebėtojo atžvilgiu, apsisuko ir ima judėti tiesiai. Šis tiesusis, arba direktinis, judėjimas truks iki birželio 26 d. Kai Merkurijus yra direktinis, puikus metas bendrauti, dirbti su nauja informacija, aktyviai veiklai, verslui, kelionėms.

Sapnai iš pirmadienio į antradienį pranašiški. Pildysis per savaitę. Gerai buvo regėti žvaigždes, dangų, vaivorykštę – jūsų laukia sėkmė. Atverti duris, įeiti į naujus namus – prasidės naujas gyvenimo etapas. Jei išvysite savo vaikystės namus – skolos sugrąžinimas.

Būti nuogam – išsivalymas nuo ligų, nuodėmių. Blogai kristi – nesėkmė, plaukti, maudytis – apkalbos, pasmerkimas. Matyti drabužius, juos matuotis – kažkas jumis naudojasi, mėgina užkrauti svetimas problemas.

Blogas ženklas: susižeisti iki kraujo, jei kraujas iš nosies bėgtų ar dantenos kraujuotų, jei šukos sulūžtų.

Geras ženklas: rasti monetų, jei vardu gatvėje keliskart pašauktų, išgirsti varpelių skambėjimą.

Avinas (03 21–04 20).

 Antradienį darbai, reikalai gali atsidurti pirmoje vietoje, tos dienos susitikimai išties gali tapti naudingi jūsų veiklai. Antra dienos pusė palanki bendrauti, susitikimams su įdomiais žmonėmis, naujoms pažintims (ypač romantiškoms) užmegzti.

Jautis (04 21–05 20).

Antradienio nuotaikos pakilios – tai itin romantiškas metas, kai sekasi meilėje. Gera diena dirbantiems kūrybinį darbą, taip pat laisvųjų profesijų atstovams.

Dvyniai (05 21–06 21).

Tai puikios dienos bendrauti su vaikais bei meilės pasimatymui. Neverta antradienį nuo ryto kibti į darbus – reikalams tvarkyti palankesnė antra dienos pusė. Neverta tądien ir kur nors toli vykti, nebent pas artimus draugus.

Vėžys (06 22–07 22).

Nebūkite sau labai griežti šiomis dienomis – atsipalaiduokite, leiskite sau daryti tai, ko širdis geidžia. Jei turite skubių, svarbių reikalų, juos patartina tvarkyti pirmą antradienio pusę. Tai bus geras laikas bendrauti, pažintims užmegzti.

Liūtas (07 23–08 22). Jei užsimegztų romantiška pažintis antradienio vakarą, ji būtų kupina aistros ir tai pakeistų jūsų ateitį. Antradienis palankus tvarkyti piniginius, turto reikalus, tinkamas ir vertingiems daiktams įsigyti.

Mergelė (08 23–09 22).

Pakovokite už savo jausmus antradienį – tai gera proga tapti nugalėtojais. Nudžiuginkite vakare dovana jums brangų asmenį.

Svarstyklės (09 23–10 23).

Antradienio pirmąją pusę patartina nevarginti savęs nei darbais, nei bendravimu. Vėliau – jūsų metas: jausitės stiprūs, laimingi. Jums seksis viskas, ko imsitės.

Skorpionas (10 24–11 22).

Antradienis – malonių staigmenų, netikėtų pažinčių metas. Neatsisakykite kvietimų į svečius, svetur gali užsimegzti naujas romantiškas ryšys.

Šaulys (11 23–12 21).

Antradienis puikus imtis svarbių reikalų tvarkymo, palankus dalykiniams susitikimams, pokalbiui su vadovybe. Gautus veiklos pasiūlymus priimkite. Vis dėlto vakare pasistenkite atsiriboti nuo darbo rūpesčių. Jums tikrai pavyks atsipalaiduoti, pasidžiaugti švente, jei susitiksite su senais draugais.

Ožiaragis (12 22–01 19).

Antradienis puikus ir reikalams tvarkyti, ir draugiškiems susitikimams. Priimkite dalykinius pasiūlymus, gautus antradienį.

Vandenis (01 20–02 18).

Antradienio pirma pusė kiek įtempta, tiesa, tinkama spręsti veiklos finansavimo klausimą, tvarkyti paskolų, taip pat draudimo, mokesčių reikalus. Tądien svarbu labiau rūpintis, tikėti savo pora – nuoširdus dėmesys mylimam asmeniui ne tik sustiprins jūsų ryšį, bet ir padės atgauti ramybę, gerą nuotaiką.

Žuvys (02 19–03 20).

ntradienio pirmą pusę pavyks išspręsti ankstesnius nesutarimus su mylimu asmeniu (sutuoktiniu). Būkite tolerantiškesni antradienio vakarą artimiesiems.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder