S. Malinauskas paatviravo, kiek kartų daugiau uždirba palikęs Vyriausybę

S. Malinauskas paatviravo, kiek kartų daugiau uždirba palikęs Vyriausybę

Penktadienio vakarą LNK studijoje užvirė karšta kova. Artėjant rinkimams, nuspręsta išsiaiškinti, ko iš tiesų žmonės eina į valdžią ir kokių pagundų patiria tapę, pavyzdžiui, merais ar Seimo nariais.

Buvęs Kauno meras Vytautas Šustauskas įsitikinęs: į Seimą ir apskritai politiką žmonės veržiasi tik dėl asmeninės naudos. „Būnant meru pinigų nereikia toli ieškoti, atneša, ane, Šimašiau?“ – vos prasidėjus filmavimui Vilniaus merą užpuolė V.Šustauskas.

Buvęs politikas, o dabar jau pensininkas prisipažino, kad būnant Kauno meru jis pats ne sykį sulaukė interesantų su vokeliais. Sykį ant jo stalo buvo padėta net 600 000 litų. Bet vyras pinigų atsisakė. „Durnas buvau, dabar Majamy gulėčiau“, – „KK2 penktadienyje“ šį vakarą 19.30 val. rėžė V. Šustauskas.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius neneigė, kad anksčiau gundymų dovanomis sulaukdavęs ir jis, tačiau, kai interesantams buvo kategoriškai atsakyta, pasiūlymai baigėsi.

O štai Širvintų merė Živilė Pinskuvienė dovanų yra gavusi ir delno dydžio auksinę sagę ir 500 eurų vertės deimantų parduotuvės čekį. Žinoma, brangias dovanas ji taip pat grąžino. Skandalingą istoriją „KK2 Penktadienyje“ papasakojo ir buvusi Seimo narė Aurelija Stancikienė, kuriai vienas kolega, tuometis Seimo narys, pasiūlė 2 tūkst. eurų už „vieno projekto paramą“.

Visi „KK2 penktadienio“ svečiai tvirtino: į politiką einama tikrai ne dėl algų. „Gyvename mes tikrai ne iš algų“, – prisipažino beveik 18 metų parlamente praleidęs Bronius Bradauskas, o jo žodžiai įžiebė diskusiją: iš ko tuomet gyvena politikai?

Dar daugiau aistrų įpliekė buvusio Sauliaus Skvernelio padėjėjo Skirmanto Malinausko istorija. Dirbdamas Vyriausybėje jis gaudavo maždaug apie 2 tūkst. eurų, o dabar per mėnesį uždirba... 17 tūkst. Išgirdęs tokias sumas, Vytautas Šustauskas tiesiog paklaiko, juk paties pensija – vos 240...

Prakalbus apie pajamas ir įvairias rinkimines netektis „KK2 penktadienio“ herojų santykiai kardinaliai pasikeitė, nes Skirmantas Malinauskas Vytautui Šustauskui netikėtai įteikė pluoštą pinigų. 

Sidebar placeholder