Savaitės citatos (birželio 13-19 dienos)
Savaitės citatos (birželio 13-19 dienos)

„Respublika“ skelbia populiariausias praėjusios savaitės politikos ir visuomenės veikėjų citatas:

„Lietuva Strasbūre nemažai bylų pralaimi dėl to, kad pareigūnai vienokia ar kitokia forma komentuoja pradėtus ikiteisminius tyrimus“, - advokatas Artūras PAULAUSKAS pataria atsakingiems pareigūnams nepraleisti progos patylėti.

„Tikiu, kad bus laikas be kyšių, bet netikiu, kad lobizmas bus be „antklodės“ tempimo ant savęs ar ant savo artimųjų“, - anot Kovo 11-osios akto signataro Egidijaus BIČKAUSKO, lobizmas buvo ir liks „slidus dalykas“.

„Noriu sulaukti laiko, kad bankas nediktuotų sąlygų eiliniams Lietuvos žmonėms, kad bankas tiems žmonėms padėtų, o ne devintą kailį luptų“, - graži parlamentaro Rimo ANDRIKIO svajonė, tačiau nuo ko tada bankai kailį dirtų?

„Jei ne Sausio 13-oji, mes iš viso neturėtume savo ekonomikos“, - parlamentaro Arūno GUMULIAUSKO atsakymas teigiantiems, jog Sausio 13-osios paskelbimas dar viena nedarbo diena būtų smūgis ekonomikai.

„Kada, gerbiamas ministre, kirpsime tą bambagyslę ir nebečiulpsime pinigų iš Lietuvos?“ - išpešti iš ministro Žygimanto Vaičiūno atsakymą, kiek ilgai mus sunks sutartis su „Statoil“ bendrove, norėtų ne tik parlamentaras Artūras SKARDŽIUS.

„Jie ne biudžeto peržiūrėjimo nori, jie nori taip rankas surišti Vyriausybei, kad ji negalėtų priimti strateginių sprendimų“, - Ramūnas KARBAUSKIS ne primą kartą opozicijoje mato vilką ėriuko kailyje.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder