Savaitės citatos, kurias pastebėjo "Vakarų ekspresas"
Savaitės citatos, kurias pastebėjo "Vakarų ekspresas"

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS: "Į pastebėjimą, kad toks krovinys yra auksas uostui aiškiai pasakiau, kad toks auksas negali likti taršos dulkėmis klaipėdiečiams"...

Klaipėdietė teisėja Rasa AUGUSTĖ, po Prezidento Gitano Nausėdos sprendimo sustabdyti jos įgaliojimus: "Aš buvau paskirta į teisėjus, kai prezidentu buvo Valdas Adamkus. Tada mes jautėmės kur kas saugesni. Prie V.Adamkaus nebuvo užgauliojimų, žeminimų, neskirdavo nekompetentingų vadovų. Visa tai atsirado prie Dalios Grybauskaitės".

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS apie LRT šališkumą: "Galima mėgti arba nemėgti vienos ar kitos politinės jėgos. Šiaip iš principo: myliu, arba nemyliu. Bet labai verta įsigilinti kas yra rašoma šiuo tekstu ir paklausti savęs - ar tikrai norime tokio nacionalinio transliuotojo už Lietuvos piliečių pinigus, ar tokios "tiesos" tikėjosi žmonės, kovoję prieš 30 metų už Lietuvos laisvę?"

Signataras Audrius BUTKEVIČIUS apie JAV prezidento Baideno ir buvusio SSSR generalinio sekretoriaus Leonido Brežnevo panašumus: "Aš manau, kad ir čia turėsime panašią situaciją ir visi melsis, kad ponas Baidenas nenusičiaudėtų taip stipriai, kad po to jau nepakiltų iš ligos patalo..."

Televizijos laidų vedėja buvusi klaipėdietė Asta STAŠAITYTĖ: "Prireikė 50-ies metų, kad kiekvieną rytą prabudus padėkočiau Dievui už tai, kad šis rytas išaušo. Taip kasdien  nugyveni po labai gražų gyvenimėlį”.

Profesorius Vladas ŽULKUS: "Yra ir dabar šventojiškių, kurie vadina save kuršininkais. Bet rasti gyvą kuršį - neįmanoma".

Lietuvos jūrų kapitonų asociacijos pirmininkas Juozas LIEPUONIUS: "Negali paneigti, kad koks nors valdininkas tikisi gauti pinigų į kišenę, kad spręstų problemą. Ne paslaptis, kad iš žmogaus bėdos norima užsidirbti”.

AB „Smiltynės perkėla” generalinis direktorius Mindaugas ČIAKAS apie Naujosios perkėlos teritorijos tvarkymą: „Iš pradžių dvejus metus bylinėjomės dėl konkurso rezultatų. Kai pirmos vietos laimėtojas pradėjo darbus, pats bankrutavo, tada vėl atsidūrėme teismuose. Tokios Lietuvos viešųjų pirkimų grimasos”.

Neringos tarybos narys Vaidas VENCKUS: "Prieš dešimtmetį, drastiškai pakėlę mokestį, atsikratėme per neriją tranzitu vykusių vilkikų ir automobilių. Dabar - keturračių eilė”.

Penkiolika metų Muzikiniame teatre dainuojantis Mindaugas ROJUS: „Vardas Rojus taip populiarėja, kad ne visi patiki, jog tai pavardė. Kitiems tiesiog sunku atsiminti”.

Kultūros paveldo departamento Klaipėdos skyriaus vyriausiasis specialistas Laisvūnas KAVALIAUSKAS apie Kuršių nerijoje, Alksnynėje, sovietmečiu įrengtą žvalgybinių, torpedomis ginkluotų povandeninių laivų bazę: "Mano žmona pasakojo, kad dar aštuntajame dešimtmetyje Kuršių mariose mačiusi plaukiančius ir baugiai, lyg vaiduokliai atrodžiusius povandeninius laivus, kurių kyšodavo viršutinė pusė iš vandens". 

Signataras Audrius BUTKEVIČIUS apie JAV prezidentą Džo Baideną: "Korupcinės istorijos su Kinija, kaip pagrindine jo politine rėmėja, o taip pat ne ką gražesnės jo šeimos korupcinės istorijos su Ukraina rodo, jog šitas žmogus asmeninius interesus stato aukščiau visų kitų ir tik prie savo interesų, jeigu tai sutampa, jis priduria ir Jungtinių Valstijų interesus".

Iš Klaipėdos kilę Aistė STALMOKAITĖ ir Lukas BORUSEVIČIUS: "Mūsų vienas iš tikslų – patriotiškumą padaryti madingą, o ne svarbų tik per valstybines šventes".

35-oji Ievos Simonaitytės literatūrinės premijos laureatė Diana LATVĖ: "Esu kilusi iš Žemaitijos, Klaipėda man ilgai nebuvo sava. Tačiau rašydama „Memelio gaisrą“, rinkdama ir analizuodama istorinę medžiagą, faktus, prisijaukinau šį miestą, dabartinėje Klaipėdoje tarsi Troja man atsivėrė senasis Mėmelis".

Klaipėdos universiteto rektorius Artūras RAZBADAUSKAS: „Aš manau, ne mažesnę bėdą nei šalyje sukelta įtampa ir baimė dėl pandemijos visuomenei daro ir vadinamieji antivakseriai".

Socialdemokratų frakcijos seniūnas Algirdas SYSAS apie E.Zingerio rezoliucijos projektą: "O dėl noro pripažinti poną Landsbergį prezidentu, turiu savo nuomonę. Mintyse pripažinti gali, bet fiziškai - negali, nes tokio vardo neturėjo. Kaip sakė vienas šou herojus, istorijos nesuklastosi".

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS: "Artimiausiu metu turi galutinai paaiškėti ar tas, "dulkantis" krovinys dar apskritai pasieks Klaipėdą? Jei vis tik pasieks - jis turės keliauti į pietinę uosto dalį ir mano prašymu Klasco vadovas tai, girdint ir KVJUD direktoriui, dar kartą patvirtino".

Raktažodžiai
Sidebar placeholder