Slovėnijos futbolo rinktinės vartininkui - dėžė estiško alaus

Estijos alaus darykla "Saku" netradiciniu būdu padėkojo Slovėnijos futbolo rinktinės vartininkui Samirui Handanovičiui už puikų žaidimą ir atremtą 11 metrų baudinį per lemiamas 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų C grupės rungtynes su Serbijos ekipa. Aludariai išsiuntė futbolininkui dėžę alaus.

Slovėnai namuose 1:0 (1:0) nugalėjo serbus, kurie C grupėje liko treti ir nepateko į atkrintamąsias atrankos varžybas. Antrąją vietą užėmė tašku serbus aplenkusi Estijos rinktinė. Ji atkrintamosiose atrankos varžybose susitiks su Airijos komanda.

Slovėnus pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Darė Vršičius. Antrajame kėlinyje serbai turėjo nemažai progų pasižymėti, bet slovėnų gynėjai ir "Udinese" (Italija) klubui atstovaujantis 27-erių metų vartininkas neleido to padaryti. S. Handanovičius 64-ąją min. atrėmė 11 metrų baudinį, kurį bandė realizuoti Nemanja Vidičius.