Štai ką galite padaryti vietoj karštligiško meilės vaikymosi

Štai ką galite padaryti vietoj karštligiško meilės vaikymosi

O meilė? Meilė pati suras kelią į jūsų gyvenimą. Neraginama, neverčiama. Tinkamu laiku.

Pamilkite save

Jūs niekada negalėsite suprasti, kokios meilės laukiate iš kito žmogaus, nes ji visada atrodys jums nevisavertė, jei nebus meilės sau. Pradėkite mylėti save, įgykite meistriškumą rūpintis savo vertybėmis.

Imkite mylėti save, didžiuokitės savo unikalumu, palikdamos sau vietos vystytis. Išmokite saugoti kai ką savo viduje, neišliedamos visko į išorę.

Meilė sau turi tapti pagrindu visoms kitoms meilės rūšims, kurias jūs skirsite kitiems žmonėms. Ji padės jums kontroliuoti savo emocijas, sąveikaujant su kitais.

Siekite savo svajonių

Svajonės niekada neišsipildys be jūsų dalyvavimo. Turite stengtis jų pasiekti, tik tada jos atneš jums atpildą už visas pastangas. Ir meilė jus susiras pati.

Todėl neverta jaudintis. Meilė yra amžina, o svajonės ribotos laike. Kuo greičiau jas įgyvendinsite, tuo daugiau pasitenkinimo jos suteiks. Iš pradžių pasisotinkite realizuotų svajonių vaisiais, o jau po to galite tikėtis sutikti tinkamą žmogų, su kuriuo norėsite jais pasidalyti.

Branginkite meilę, kuri jau yra

Meilę savo šeimai, draugams, giminaičiams, kolegoms. Visiems žmonėms, kuriems esate neabejingos, suraskite laiko parodyti, kaip juos branginate.

Pastebėkite, kaip jie žengia kartu su jumis, kaip padeda, kaip tiki jumis, kaip jus palaiko. Nepraraskite žmonių. Mylėkite juos ir nešvaistykite energijos tiems, kurie yra to neverti.

Žmonės, kurie tikrai jus myli, parodys jums, koks turi būti mylimojo žmogaus elgesys su jumis.

Suraskite savo pašaukimą

Pažadinkite savyje aistrą, entuziazmą siekti gyvenimo tikslų. Niekada nepraraskite tos kibirkšties savo viduje. Tiesiog užsiimkite tuo, kas jums patinka. Kad ir kokie būtų jūsų pomėgiai, jie jums yra ne tik pomėgiai. Jūs mėgstate jais užsiimti dėl tam tikros priežasties.

Dainuojate? Gal jūsų balsas gydo emocionaliai kitus žmones? Šokate? Gal jūsų gracingi judesiai skleidžia energiją, gerinančią kitų savijautą? Rašote? Gal jūsų žodžiai gali paliesti širdis ir praskaidrinti protą? Piešiate? Gal jūsų linijos ir spalvos išreiškia kitų žmonių jausmus?

Ar žinote, kur čia glūdi stebuklas? Kartais jūsų aistra (ar talentas) gali pasitarnauti kaip kelrodis meilei, ra6o portalas „Kluber“. Juk užtenka jums suvokti savo pašaukimą, ir jūs jau negalėsite susilaikyti nuo džiaugsmingo savo misijos vykdymo.

Ir jūs nustebsite, kai kažkas pasibels į jūsų širdį. Tai reikš, kad jūsų laikas atėjo – jūs jau pasirengusi meilei.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder