Intymūs patarimai: ką daryti, jeigu...

Intymūs patarimai: ką daryti, jeigu...

(1)

Kartais moterys atsisako oralinio sekso todėl, kad bijo prastai pasirodyti ir mano, jog nemoka to daryti.

Patarimai vyrui

Parodykite asmeninį pavyzdį. Kai ji supras, kaip tai nuostabu ir kaip jums malonu jai tą daryti, jūsų moteriai kils noras ir jums suteikti tokį malonumą. Noras nekilo?

Neskubėkite kaltinti egoizmu. Kartais moterys atsisako oralinio sekso todėl, kad bijo prastai pasirodyti ir mano, jog nemoka to daryti.

"Techninius reikalus" galima sutvarkyti pasitelkus bet kokią pornografijos kasetę. O emocinė atmosfera priklauso nuo jūsų takto ir švelnaus atkaklumo.

Išreiškia keistą pageidavimą...

Pavyzdžiui, nori nuskusti jums gaktos plaukus. Neatsisakykite. Nestandartiniai seksualiniai norai paprastai rodo ne patologiją, o naujų pojūčių stoką.

Sutikite su jos keistenybėmis ir pats pasidalykite savo fantazijomis. Taip išvengsite intymaus gyvenimo rutinos ir nuobodulio.

Nori tapti mama, o jūs - tėvu...

Specialistų nuomone, geriausia poza moteriai pastoti - kai ji guli ant nugaros, pasikišusi po dubeniu pagalvėlę. Nepamirškite, kad prieš tai mažiausiai 3 mėnesius negalima rūkyti, vartoti alkoholio ir stiprių vaistų.

Dar specialistai rekomenduoja vyrui 3-4 dienas susilaikyti nuo lytinių santykių - kad subręstų stipriausi ir sveikiausi spermatozoidai.

Jeigu jam niekaip neišeina...

Patarimai moteriai

Bent kartą gyvenime lytinį fiasko patiria kiekvienas vyras. Būtent šią mintį jūs turite įskiepyti savo mylimajam, kol jis nenutarė esąs beviltiškas impotentas.

Greičiausiai jis tiesiog labai pavargo ar nervinosi. Svarbiausia, kad nė vienas iš jūsų nesijaustų kaltas dėl to, kas įvyko.

Leiskite vyrui suprasti, kad jis jums brangus nepriklausomai nuo to, ar jam pavyko pasiekti erekciją, ar ne. Šie žodžiai veikia geriau už bet kokią "Viagrą".

Sukelia jums skausmą ar nemalonius pojūčius. ..

Jeigu intymūs santykiai jums yra skausmingi ar nemalonūs, gali būti, kad jūs kažko bijote arba tiesiog nenorite mylėtis.

Tai trukdo raumenims atsipalaiduoti ir normaliai sudrėkti makščiai. Tokios problemos paprastai išsprendžiamos vieninteliu vizitu pas seksologą.

Taip pat jums gali būti cista ar organizme vykti uždegiminis procesas, pavyzdžiui, gimdos kaklelio erozija.

O gal jūsų organizme vyksta hormoniniai pokyčiai, dėl kurių atsiranda makšties sausumas (dažnai taip atsitinka per menopauzę).

Jeigu užtikote jį masturbuojantis...

Prisijunkite! Arba elkitės taip, lyg tai būtų įprastas dalykas. Vyrai masturbuojasi, kad atsikratytų per dieną susikaupusios įtampos. Be to, anot pačių vyrų, šis veiksmas didina tikro sekso poreikį.

Jeigu jis nusiteikęs prieš prezervatyvus...

Galbūt pats užsimovimo procesas jam atrodo nepatrauklus? Tokiu atveju įtraukite prezervatyvo užsimovimą į savo erotinius žaidimus - pavyzdžiui, užmaukite jį burna.

Patarimai abiem

Jeigu kilo pavojus pastoti...

Jeigu plyšo prezervatyvas arba lytinis aktas įvyko nenaudojant apsaugos priemonių, specialistai rekomenduoja moterims hormonines tabletes "Postinor" arba PV 486.

Išgerti reikia ne vėliau kaip praėjus 72 valandoms po "pavojingo" akto.

Jeigu įvyko spazmas...

Įvykus makšties spazmui, nesinervinkite! Vyro noras kuo greičiau ištrūkti iš meilės spąstų yra natūralus, tačiau šito negalima daryti, nes vyras gali rimtai traumuoti partnerę.

Atsipalaiduoti tiktų "No-Spa" ar šilta vonia.

"Atverti angelę" galima ir įkišus pirštą į moters analinę angą ir šiek tiek patempus ją į apačią.

Iš užsienio spaudos

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder