Sužinokite, ar judu - pora
Sužinokite, ar judu - pora

Jūs dabar esate įsimylėję? Puiku! Tačiau, kas gali garantuoti, kad su tuo žmogumi pragyvensite kartu visą gyvenimą? Nei astrologai, nei sociologai, nei psichologai.

Nepaisant to, yra nemažai objektyvių veiksnių nurodančių, kad jūs iš tikrųjų – pora. Bent šiuo momentu.

1. Judu sėdite priešais vienas kitą ir... tylite. Tačiau ne dėl to, kad neturite ką pasakyti, o todėl, kad žodžiai nereikalingi.

2. Jūs kalbatės nuoširdžiai ir atvirai. Ir galite pasakyti vienas kitam tai, ko niekam daugiau nepasakytumėte. Tuo pačiu nė kiek neabejojate, kad viskas teisingai bus suprasta.

3. Galite kalbėtis rimtomis temomis iki gilios nakties, nusprendę pratęsti jas ryte. Net ir sugulę dar ilgai šnabždatės lovoje.

4. Kai atskirai praleidžiate dieną, nekantriai laukiate vakaro, norėdami ne tik papasakoti ką nors įdomaus, bet ir kad galėtumėte kartu kažką aptarti ir nuspręsti.
 
5. Vien nuo minties, kad judu kartu praleisite visą gyvenimą, jus apima švelnumo ir laimės pojūtis.
 
6. Jus einate į svečius ar vakarėlį visados kartu ir niekados neiškyla abejonių, kad galėtų būti kitaip.
 
7. Prieš skambindami jam ar jai, niekados nesusimąstote, kad tai darote ne laiku arba galėtumėte atitraukti nuo darbo. O ar būna taip, kad jūs ruošiatės skambinti ir pasigirsta jo (jos) skambutis?

8. Kai partnerio nėra šalia,  užmiegate pasidėjusi greta mobilų telefoną.
 
9. Jis dažnai pasiūlo kartu nusifotografuoti ir paprašo tai padaryti pašalinio žmogaus, kuriam ir taip aišku, kad judu - pora.
 
10. Norite jaukiai įsirengti meilės lizdelį, ruošti skanią vakarienę, o jis stengiasi kuo greičiau grįžti namo.
 
11. Puikiai suprantate, kad gripu gali sirgti tik vienas iš jųdviejų, kadangi kitas turėtų rūpintis. O kartais vien  mintys apie tai padeda greičiau pasveikti.

12. Į klausimą: "Įsivaizduoji, kad galėtum pabusti greta kito žmogaus?", negalvodami atsakote neigiamai.

13. Jei jums pradeda rodyti dėmesį labai išvaizdus ir patrauklus vyras, taktiškai, bet tvirtai pasakote: "Atsiprašau, bet aš jau ne laisva."

14. Jūs savo draugams ir tėvams sakote: "Dabar mes dviese, mes kartu, ir jums teks su tuo taikstytis."

Raktažodžiai
Sidebar placeholder