2010 metų vasaros šukuosenos

2010 metų vasaros šukuosenos

Kad šią vasarą atrodytumėte stilingai, turite atrodyti... šiek tiek senamadiškai. Tokį įvaizdį diktuoja dabar aktualus kaimiškas stilius.

Plaukai turi atrodyti taip, tarsi jiems sušukuoti būtumėte įdėjusios nemažai pastangų, bet po to pūstelėjo lengvas vėjelis...

Ši tendencija perimta iš moteriškai jausmingo Brigitte Bardot stiliaus - "mergaitės, kuri ką tik atsikėlė iš lovos".

Svarbu nepainioti "natūralios improvizacijos" su  netvarkingumu. Šio sezono "natūralumas" - kruopščiai surežisuotas.

Kasos - pagrindinis vasaros hitas.

Tiesus sklastymas daromas, kai plaukai palaidi. Tačiau jis turi būti kiek nekruopštus, lyg padarytas pirštais, o plaukai - tarsi suvelti vėjo.

O štai asimetriškai plaukai perskiriami kruopščiai. Toks sklastymas suteikia šukuosenai elegancijos, kad ji netaptų pernelyg kukli ir paprasta.

Susukti plaukus į kietą kuodą pakaušyje - atrodo, kas gali būti nuobodžiau?

Tačiau stilistai ir čia atskleidė savo fantaziją ir pademonstravo daugybę įvairiausių variantų.

Kartais madingi tampa ne dizainerių pasiūlyti kirpimai, o pačių modelių kasdienės šukuosenos.ndinė Agyness Deyn nusprendė radikaliai pakeisti plaukų spalvą, o jos draugė Irina Lazareanu negailestingai nurėžė savo ilgus tamsius plaukus.

Netrukus po to ant podiumų atsirado daugybė merginų trumpai kirptais tamsiais plaukais bei vešliais iki antakių kirpčiais.

Iš plaukų aksesuarų madingi "aerobikos raiščiai". Jie patogūs ir stilingi, o svarbiausia - tinka ir ilgiems, ir trumpiems plaukams.

Koketiškas "pastoralinis" stilius diktuoja gėlių tematiką, o populiariausias motyvas - stilizuotos pievų, laukų ir miškų gėlės: ramunėlės, rugiagėlės, aguonos, žibuoklės...

Elle. com

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder