Garsiosios 2010 m. vasaros vestuvės

Garsiosios 2010 m. vasaros vestuvės

27 metų kantri stiliaus dainininkė amerikietė Carrie Marie Underwood ir ledo ritulininkas 30-metis Mike Fisher sujungė savo likimus į vieną šių metų liepos 10-ąją dalyvaujant 250 svečių. Žurnalo "People" pranešimu, ceremonijoje skambėjo klasikinė muzika ir ištraukos iš Biblijos.

Ispanijos aktoriai 36 metų Penelope Cruz ir 41 metų Javier Bardem susituokė Bahamuose šių metų liepą. Abiem sutuoktiniams tai pirmoji santuoka. 

45 metų komikas Martin Lawrence ir jo gyvenimo draugė 35 metų Shamika Gibbs įregistravo santuoką ir kukliai paminėjo šią šventę artimųjų rate taip pat 2010 m. liepos 10 d.  Jų dukterys 7 metų Ameria ir 9 metų Lyana bei Lawrence dukra iš pirmosios santuokos 14 metų Jasmine buvo nuotakos pamergės.

Šių metų birželio 24 dieną susituokė 24 metų amerikiečių aktoriai Megan Fox ir 37 metų Brian Austin Green.

50 metų aktorė bei dainininkė Jane Lynch, išgarsėjusi seriale "Glee", ir jos draugė psichologijos mokslų daktarė 41 metų Lara Embry susituokė birželio 6 dieną restorane "Blue Heron" Sanderlende, Masačūsetso valstijoje.

Iš kairės: Lara Embry, Haden Collette Ryan-Embry ir Jane Lynch

Aktoriai 31 metų John Burke Krasinski ir 27 metų Emily Blunt susituokė liepos 10 dieną viloje "D'este" Italijos miestelyje Komo. 

Parengė Olga Beleičeva

Sidebar placeholder