Kovo 11 d. sutikim drauge su patriotų auto maršu

Kovo 11 d. sutikim drauge su patriotų auto maršu

Masiškiausiu Kovo 11-osios renginiu ketina tapti patriotinės važiuotynės, kokios Vilniuje jau vyko Vasario 16-ąją. Šį kartą renginio mastas daug didesnis. Piliečiai aktyviai jungiasi ne tik Vilniuje, Kaune, bet ir mažesniuose miestuose.

Patriotiškos Kovo 11-osios važiuotynės visuose miestuose vyks nuo 14 iki 16 val. Kolonos automobilių, papuoštų didelėmis Lietuvos trispalvėmis, Vyčio, Gediminaičių stulpų bei kitomis istorinėmis mūsų valstybės vėliavomis važiuos miestų gatvėmis, taip švęsdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Vilniuje važiuotynės prasidės prie „Litexpo" parodų centro - Parodų g. 5 .

Renginį organizuoja - Všį „Patriotiški Lietuviai". 

Auto maršo pagrindinė rėmėja - „Respublika", kuri viso renginio metu apie įvykius tiesiogiai informuos savo interneto svetainėje www.respublika.lt.

 

Prisiminimai iš Vasario 16-osios važiuotynių.

Organizatoriai primena, jog šalyje galiojant karantinui renginio dalyviai automobilyje gali būti tik po du, o jei daugiau - tada tos pačios šeimos nariai.

„Viskas tam, kad neprikibtų policija ir nebūtų jokių karantino pažeidimų. Liekant tik automobiliuose nebus jokio susibūrimo, kontaktavimo su kitais žmonėmis, taip nebus pažeidžiami karantino suvaržymai", - skelbiama renginio kvietime.

Po važiuotynių, apie 16 val., pilietiški gyventojai kviečiami prie Seimo uždegti žvakutes, parodant visuomenės nepritarimą Stambulo konvencijai. „2021 kovo 11 dieną 16 val. su šeima prie Seimo atsinešime po degančią žvakutę, kaip simbolį prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą.

Jei esate tikrieji Lietuvos patriotai, kviečiu pasielgti taip pat", - apie iniciatyvą „365 tūkst. žvakučių prie Seimo Kovo 11-ąją" savo socialinio tinklo anketoje paskelbė Marius Gabrilavičius.

„Vakaro žinių" kalbintas jis sakė, kad net jeigu šventinę dieną tiek žvakučių nesužibs, akcijos pavadinime šis skaičius atsirado ne šiaip sau: „Toks kiekis parašų buvo surinktas prieš Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininką, rodo žmonių vienybę.

Nors bandoma iš šių žmonių tyčiotis arba nekreipti į juos dėmesio, manau, jie turi jausti visuomenės palaikymą, o žmonės turi toliau vienytis.

Todėl žvakučių akcija taip pat nori parodyti vienybę kitoms iniciatyvoms, kurios gina tradicinę šeimą ir pasisako prieš mums brukamos politikos ideologiją.

Manau, šios žvakutės galėtų būti Stambulo konvencijos, o gal ir visos genderizmo ideologijos palaidojimo simbolis. Būsime budrūs net ir Seimui paskelbus, kad konvencijos kol kas nesvarstys.

Puikiai žinome, kaip gebama Seime iš pradžių projektus iš darbotvarkės išbraukti, o vėliau vėl įtraukti."

Vėliau, nuo 19 val., kaip ir kasmet, Nepriklausomybės šventę Vilniuje kviečiama pasitikti budint prie Vilties laužo. Lietuvos kariuomenė ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija, rengianti akciją „Nepriklausomybės laužai ant Stalo kalno" šiemet kviečia gyventojus likti namuose ir laužo šviesa gėrėtis žiūrint transliaciją per televiziją.

Vyks ir kiti valstybiniai renginiai.

(PAPILDYTA) Organizatorių pranešimas apie preliminarų važiuotynių maršrutą Vilniaus gatvėmis

Kadangi laukiama didelio žmonių susidomėjimo, važiuotynės, preliminariai, suskirstytos į tris dalis.

1 dalyje susirinkę Vilniuje pajudės iš „Litexpo" aikštelės. Įvertinus tikėtiną transporto priemonių skaičių, buvo planuojamos keturios kolonos, tačiau gali būti, kad kolona bus viena. Susitikimo vieta ir laikas nesikeičia.

2 dalyje gražiausieji atvažiavę automobiliai rinksis Seimo aikštelėje, kiti grįš į „Litexpo" aikštelę.

3 dalyje planuojamas baigiamasis važiavimas, kuris turėtų vykti maršrutu: Parodų g. - Miškinių g. - Oslo g. - Lazdynų tiltas - Savanorių žiedas - Oslo g. - Vakarinis aplinkkelis - A2 kelias, apsisukimas ties „Transekspedicija" - Vakarinis aplinkkelis - Savanorių žiedas - „Litexpo" aikštelė.

Respublika.lt

Sidebar placeholder