Algirdas Butkevičius: kartų kaita yra privaloma

Algirdas Butkevičius: kartų kaita yra privaloma

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas, Premjeras Algirdas Butkevičius pripažįsta kartų atsinaujinimo aktualumą visose šalies politinėse partijose.

"Kaip rodo pastarojo mėnesio įvykiai, partijų atsijauninimo, atsinaujinimo problema kaip niekada šiandien yra aktuali visoms politinėms partijoms. Aktualu ir LSDP. Kartų kaita yra privaloma sąlyga partijai, siekiančiai ne tik idėjų ir personalijų tęstinumo, bet ir pergalės rinkimuose. Mitas yra įtikėjimas savo nepakeičiamumu, pokyčių baimė, konkurencijos baimė, negebėjimas objektyviai vertinti save, norai ir galimybės. Tik vienos partijos naujų vadovų ieško tarp jaunimo, kiti iš šalies. Tai kiekvienos politinės organizacijos vidaus reikalas", - LSDP suvažiavime penktadienį Vilniuje kalbėjo A. Butkevičius.

Pasak jo, partijos atsinaujinimas yra neišvengiamas, bet, jo nuomone, jis neturi tapti kampanijos ar mados dalimi, šis procesas turi vykti savaime, natūraliai.

"O mūsų užduotis visokeriopai palaikyti socialdemokratinį jaunimą, palaikyti jų entuziazmą, iniciatyvas, bet ir nebijoti jiems patikėti svarbius postus, užduotis. Ir visų pirma tuose skyriuose, kur daug metų mes nematome pažangos veikloje, rezultatų rinkimuose, kas rodo ne tik kompetencijos, bet ir pasitikėjimo stoką", - sakė jis.

LSDP šio suvažiavimo metu naujai dvejų metų kadencijai rinks partijos pirmininką. Į LSDP pirmininko postą partijos skyriai, be lyderio laikomo Premjero A. Butkevičiaus, iškėlė europarlamentarų Vilijos Blinkevičiūtės ir Zigmanto Balčyčio bei Seimo vicepirmininko Algirdo Syso kandidatūras.

Sidebar placeholder